Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudnék rajta segíteni?

Hogy tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta látom a szellemeket de eddig nem különösebben foglalkoztam vele. Viszont lassan 1 hónapja amikor elmegyek biciklivel egy ilyen régi elhagyatott épület mellet (valami gyár szerűség lehetett régen) mindig látom a legfelső ablakba hogy áll egy velem 1 korú lány (én most vagyok 11) Szinte látom hogy azt akarja hogy segítsek neki , a feje véres a ruháját nem látom. De nem tűnik gonosznak sőt egyszer álmomban meg is látogatott és kérte hogy segítsek neki. Hogy tudnék? Nem igazán foglalkoztam eddig a szellemekkel, és vajon mi történhetett vele?
2012. júl. 10. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Arra még nem gondoltá hogy csöves ? Ilyen elhagyatott épületekben nagyon sok hajléktalan lakik. Legközelebb vigyél neki valami megmaradt süteményt, had egyen.
2012. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2 értelmetlen válasz ! Köszönöm! Nyílván nem hajléktalan mert erre fele nincsenek . Faluba lakunk és ez 2 falu között van. Meg 1 kislány egyedül ott lakna abba az omladozó szar legtetején amikor szerintem már a lépcső is szétbomlott! A 2. meg minősíthetetlen , vicces nem volt egyáltalán ,inkább szánalmas.
2012. júl. 10. 11:53
 3/18 Antimod ***** válasza:
Tudsz kommunikálni velük bármilyen módon?
2012. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom ! Mondom nem foglalkoztam velük csak látom őket! Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot?
2012. júl. 10. 12:05
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak óvatosan bánj vele,nehogy megszállja a tested.
2012. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó: ezaz, sz*rassátok be még jobban! Az sokat fog használni...
2012. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem félek tőle! Pont az ellenkezője szeretnék rajta segíteni, megismerni...
2012. júl. 10. 14:04
 8/18 Won ***** válasza:
100%

Én se hinném, hogy csöves... Egy kislány egyedül, áhh! Csak azt javasolhatom, hogy ne légy elhamarkodott, várj, az mindig segít. Ha látod, hogy figyel, állj meg az út szélén vele szembe, minél távolabb. Nézd te is őt! Ha észreveszi, hogy tudsz róla. lehet, hogy lépni fog. Ha már úgy is ezt akarod. De csak óvatosan...., ha történne valami nyugodtan írj privátban.


Üdv.:Won :)

2012. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ismertem valakit aki látta a szellemeket ugyanúgy mint te, de ő imádkozott sokat és elmúlt neki. Szerintem ne menj közel hozzá, de ha megint néz kérdezd meg szépen miben segíthetsz, lehet már unja az ittlétet.
2012. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nehezen hiszem el a hasonló sztorikat, de neked hiszek. Csak azt furcsállom, hogy nem foglalkozol a képességeddel! Pedig különös adottság. Tényleg nem foglalkoztat?

Azt az egyet tudom mondani, hogy próbálj kommunikálni vele!!!

2012. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!