Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi ez? Ilyenkor mit kell...

Ez mi ez? Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Nem hittem soha az ilyenekben de lehet hogy mégis létezik.

A 4 éves fiam állandóan valami bácsiról beszél aki folyton figyeli őt, ez általában este történik. A másik 2 éves és általában minden éjszaka felkel és sír. Szerintem minden kisgyerek fél valamitől, én is a szörnytől a szekrényben. Mondtuk nekik mindig, hogy ne féljenek mert nincs sehol semmi.

De egy ideje tényleg történnek fura dolgok. Tegnap este zuhanyoztam, utána megálltam a tükör előtt és 1 pillanatra én is láttam valami öreget de nem volt időm megnézni, csak a fehér hajat jegyeztem meg. Valamelyik nap elmentünk itthonról és tisztán emlékszem hogy a telefonomat az ágyon hagytam, mire hazaértünk az asztalon volt és én mentem ki utoljára a házból.

A feleségem mondta, hogy amikor egyedül van vagy a gyerekkel és a konyhában van, olyan mintha a nappaliban lenne valaki. Meg hogy altatta a gyereket és bekapcsolt a tévé. Meg a szokásos, hogy lerak valamit és máshol vagy máshogy találja meg. És azt mondta, hogy néha ő is úgy érzi, hogy valaki nézi minden mozdulatát.

Egyébként nem történik semmi csak a tárgyak mozgatása.

Ilyenkor mit lehet csinálni? Mert ehhez nem értek.


2012. júl. 15. 17:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
A gyerekeknek még 4-5 éves korukig nyitva van a homlokcsakrájuk (harmadik szemük), ami lehetővé teszi, hogy lássák a szellemeket (azaz a lélek asztráltestét). Most költöztettek oda? Sok házban ott maradnak a lelkek, és nem mennek át az asztrálszférákra. Ez nem jó, mert ha ott a házba a lélek akár hozzá is tud tapadni a gyerek vagy bárki aurájához vagy csakráihoz aki a házban tartozkódik, és ezt rengeteg fizikai tünet is kísérheti (leggyakoribb a fáradtság) mivel 1 fizikai test 1 lelket tud kiszolgálni.
2012. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a házban nem lakott senki előttünk mert mi építettük kb 5 éve.
2012. júl. 15. 17:50
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlen kell egyből ezotérikus jelentőséget adni az egész dolognak. Amikor én kisgyerek voltam, éjjel mindig arra riadtam, h egy tarantula nagyságú pók mászik mellettem. Persze nem volt ott, csak az agyam becsapott. Hetente visszatérő dolog volt ez. (Hozzáteszem félek a pókoktól) Egy kisgyerek sok mindentől félhet, főleg éjjel, késő este. Ilyenkor az agy képes megviccelni az embert.

A tárgyak áthelyezése: Én múltkor ki akartam rakni szennyesbe a zoknim, a másik kezemben lévő zacskót pedig a kukába amit a hűtőből vettem ki előtte. Legközelebb mikor nyitottam ki a hűtőt, benne volt egy pár zokni, a szennyesben meg egy zacskó..:D Véletlen összekevertem. Ez is előfordul az emberrel, és néha nem is vesszük észre. Vagy égve hagyunk egy villanyt amikor elmegyünk stb. Akkor sem egy szellem kapcsolja fel utólag, hanem mondjuk én felejtem lekapcsolni.

Nemrég voltam úgy én is, h azt hittem h bnőm pakolta el a telómat vhova, de rá 2 napra eszembe jutott h én voltam, csak elfelejtettem.

Szóval ezek úgymond mindennapos dolgok, nem kell egyből túlbonyolítani:)

2012. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%

Képzelődés helyett megkeresni a jelenségek valódi okát. A gyerekek képzelete nagyon élénk. Összekeverik a valóságot az álommal. Akár az árnyékot is "megszemélyesíthetik".

Két gyerek mellet nem csoda,ha nem emlékszik arra,ha valamit máshol talál meg,mint amire emlékszik. Ilyen velem is sokszor előfordul,de nem fogom a szellemekre.

2012. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Az első nem írt hülyeséget, de látom, jár ebbe a témakörbe, valami húgyagyú nullázógép, aki mindenkit nulláz, aki nem szkeptikus.Ennyit a szkeptikusok értelmi szintjéről...
2012. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Antimod ***** válasza:
42%

Gyakori, hogy a gyerekek látnak ilyeneket. De az már nem annyira, ha a szüleik is érzékelik. A "figyel engem valaki" érzése nem hülyeség, tessék csak kipróbálni, hogy valakire erősen ránézel onnan, ahonnan az nem láthat téged. Nagyon sokan oda fognak fordulni fürkésző tekintettel, mert érzik, hogy valaki rájuk koncentrál.


Nem halt meg valaki mostanában a családban?

2012. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok megnyugtatni a gyerekeket, vigyétek el őket pszichológushoz, akivel beszélhetnek erről. Egyáltalán nem szégyen ez, sem nektek, sem nekik.
2012. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
A pszichológus ha meggyőzi a gyereket arról, hogy nincsenek szellemek, és hogy nincs ott semmi, és ha a gyerek elhiszi, akkor bezáródik neki a homlokcsakrája és ezért nem fog látni semmit. A gyerekek 98%-ával ez történik mire túllépi az 5 éves kort kb.
2012. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Igen, velem is volt már olyan hogy rosszul emlékeztem. De most tisztán emlékszem, hogy nem az asztalra raktam.

És köszi a válaszokat.

2012. júl. 16. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!