Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi volt? (több lent)

Ez mi volt? (több lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este ugye nagy vihar volt egész Magyarországon!Este nálunk vaksötét volt és elővettem a dinamós lámpát és ahogy mentem le a lépcsőn valami érdekes hangot halottam!Olyasmi lehetett mintha valaki úgy venne levegőt hogy be van dugulva az orra!Megfordultam és egy áttetsző árnyat láttam!Alul hogy milyesmi lehetett!!!

úgy megijedtem hogy amikor hátraléptem legurultam a lépcsőn!

De érdekes módon semmi bajom nem lett semmi horzsolás sem fájdalom!Ma megkérdeztem anyumat hogy régebben kik laktak itt.Azt válaszolta hogy nagyanyám rákban halt meg ebben a házban!Lehet őt láttam??

Ezek előtt nem hittem a szellemekben de ez meggyőzött!

Tényleg ő lehetett???

Valami ilyesmit láttam: [link]



2012. júl. 20. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát a kép rossz minőségű kicsit, de ha olyat láttál az szellem lehetett, vagy lélek, ami a házatokban kóborol. A házhoz kötődik, ami azt jelenti, hogy olyan aki ott élt, és nagy valószínűséggel ott is hunyt el. Igen, lehetett a nagymamád. Nos, a fekete árny a rossz lélek, a fehér a jó, tehát ha tényleg ilyesmit láttál, akkor az jó, mert nem akar semminek, senkinek ártani. Ha valóban a nagymamád volt, lehet hogy tudtodra akarta adni, hogy ott van veled, figyel, óv. Ezzel magyarázható az is, hogy úgy estél le a lépcsőn, hogy semmi bajod nem lett. Tehát vigyázott rád. Ha valóban Ő az, akkor nem kell félned.
2012. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem ő maga, mert ő már régen meghalt, de az emléke, mintegy árnykép ott maradhatott, ha sokáig élt abban a házban. Maga a lelke nem valószínű hogy ott kóborol, mert feltételezem nem egy gonosz, és kegyetlen ember volt.
2012. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem a lelket, hogy gonosz...
2012. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta nem láttam!
2012. júl. 21. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
én elég régóta csak démonokat látok .. mindenhol fekete alakok suhognak mellettem repkednek recsegnek meg minden .. már lassan örülök egy fehér fénynek mert tudom hogy az nem akar bántani !! :|| amugy lehetett a nagymamád :)
2012. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak gyerek koromban láttam 2-3 évesen, de mióta nagyon megijedtem tőlük azóta nem szerencsére.
2012. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!