Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi az eredeti?

Szerintetek mi az eredeti?

Figyelt kérdés
A vérfarkasok átváltozásáról, mert hallottam, olyat is hogy lassú, fájdalmas 1 hétig tart, de olyat is amelyben hirtelen átváltoznak, csak arra lennék kíváncsi, hogy ti melyik verziót tudjátok. :)
2012. júl. 26. 20:07
1 2
 1/14 Won ***** válasza:
Hát szerintem, ha léteznek, akkor lassú és fájdalmas. Gondoljunk csak bele: egy ilyen tetemes változás nem következik be olyan gyorsan.
2012. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem eredeti, mert vérfarkasok nincsenek, de a mondák vérfarkasai mogorva, "bűntudatos" emberek voltak, így nekem a lassú, fájdalmas verzió tűnik "szimpatikusabbnak", habár még olyan mondáról nem hallottam, amelyben az illető átváltozása egy hétig tartott volna.
2012. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én olvastam egy olyan sztorit, bár arra vagyok kíváncsi, jobban, hogy melyik verziót ismerik többet vagyis erre is :)
2012. júl. 26. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Tudok vagy hat fajról, és mindnek különböző, de olyanról még nem hallottam hogy egy hét. A legrosszabb amiről hallottam pár perc, bár állítólag neki nem fáj annyira, viszont olyanról is hallottam hogy kis idő viszont iszonyat rossz.
2012. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És kezdődik...
2012. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha létezne egy ilyen faj, akkor a fájdalom küszöbük is jóval magasabb lenne, szóval 1-2 csont törés nem fájna nekik, szóval gyorsan mehetne végbe náluk :) Szerintem.
2012. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sztem az egész úgy kezdődhet, hogy felszakad a bőrük mert ugyebár nem annyira rugalmas a csontjaik eltörnek és új nő a helyükbe amely már más alakot ölt...
2012. júl. 27. 20:37
 8/14 Won ***** válasza:
Ez igaz, de amikor még az emberi lénye van fölénybe akkor ezért biztos fáj. Ebből kiindulva, ha már túl vannak a felén, akkor már nem lehet olyan vészes.
2012. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A bőr miért ne lenne rugalmas?:) Ha nem lenne rugalmas, akkor darabokban törne le bárkiről.
2012. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát figyelj, ha megváltozik a csontszerkezet a testnagysága, akkor nem biztos, hogy sokáig nyúlik mert nem egy nagyobb testre úgymond "készült"
2012. júl. 27. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!