Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen szellemek léteznek?...

Milyen szellemek léteznek? Hogyan lehet őket elűzni? Mit jelentenek a 'fekete árnyak'?

Figyelt kérdés
Kérem aki tud az segítsen mert bele őrülök :'(

2012. aug. 2. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Te is szellem vagy. Csak épp van fizikai tested is. Ennek tudatában folytasd a beleőrülést :D
2012. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!A szellemek nem bánthatnak téged! Csak meg akarnak rémíteni hogy kiűzzenek az otthonodból.De ha félsz tőlük akkor legyengülsz és lehet hogy tudnak csinálni veled valamit.Főleg ha erős a szellem és már régóta a házban él. Nekem a papám halt meg és a szelleme a mama házában rekedt és mindig ijesztget engem. Múltkor amikor a mamánál aludtam be volt hajtva az ajtó és amikor ránéztem az ajtóra láttam hogy valami fehér folt megy el az ajtó elött és amikor elhagyta az ajtót szépen lassan kinyílt az ajtó. Nagyon féltem! :) Meg délután amikor sziesztázunk a mamával ő a szobájában fekszik le én meg a másik vendégszobában és amikor lefeküdtem és behúnytam a szemem a szekrények elkezdtek recsegni meg olyan hangot hallottam volna mintha valaki dübörgött volna a szekrényen.Átszaladtam a mamához és a fotelben pihentem tovább.
2012. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj, szellemek nem léteznek, csak az embereknek hatalmas a képzelő ereje és vannak olyan embereket, akik szeretik becsapni a másikat, mivel ennek hatására úgy érzik, hogy felettük állnak. Szóval aki azt mondja léteznek, hazudik. Aki ennek az ellenkezőjét meri állítani, azt elátkozom egy életre!!!
2012. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló!


köszönöm a válaszod szerintem léteznek szellemek, mert érzem a jelenlétüket!! :)

2012. aug. 2. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Az átkom lesújt rád!!! Akkor ebben is higgy.
2012. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát pont hogy az átkokban nem hiszek én se. :P
2012. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2. Válaszoló fentrõl! A szellemek bánhatnak nagyon is. Ha egy rosszándékú szellem az, akkor több ( egyépként is) emberfeletti erõvel bír. Szte. Ezt nem fogjátok elninni, de az egyik családtagom szellemét dobálta. Én sem hinném el ha nem Õ mondaná.
2012. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bánthatnak de azért nem tudják dobálni az embert... max az állatokat tudják bántani és van hogy meg is ölik őket ha nagyon erős a szellem.De embereket hogy bántanának vagy megölnének ilyenről még nem hallottam. Belet hogy képesek bántani az embert de annak a szellemnek nagyon erősnek kell lennie hogy képes legyen pl meglökni egy embert.
2012. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Válaszolò bánhatnak és nem a testét dobálta handm a saját lelkét és egyszer le is bénította. Ha itt olvasnám én se nagyon hinnémnel...
2012. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah értem! Az dúrva...
2012. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!