Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most csengetett be hozzmám...

Most csengetett be hozzmám egy kisgyerek és azt akarta, hogy engedjem be, de nagyon rémisztően nézett ki és teljesen fekete volt a szeme ez mi lehetett begolyoztam?

Figyelt kérdés
én nem engedtem be hanem amint megláttam szinte már zártam is be a kaput de nemtudom h kihez forduljak ezzel, azota is borsodzik a hátam!

2012. ápr. 7. 14:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a kérdésed nem kitaláció azt ajánlom olvasd el ezt: [link]

És most reklám:

2012. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Van gyereked?
2012. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Há drága lelkem az csak a nágyecsedi feketeszemek egyik kiscserkésze volt, egy kis ádomány reményében volna most húsvét alkalmából
2012. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Legalább derítetted volna ki hogy kicsoda ő, és hogy mit akart, te meg egyből betojsz....
2012. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Elég rémísztő lehetett. De ezekből a válaszadókból elegem van! Minek írtok ilyeneket?? Mire jó nektek, hogy leolthatjátok ezeket az embereket? Szerintem igazat mondanak, de ha nem is akkor meg mi a baj? Miért zavar titeket? Azért írtok ilyeneket, mert nem tudnátok jó választ adni? Most lett elegem... Köszönöm ha elolvastad. És véssétek ezt a fejetekbe!
2012. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Nem házcímet kérek csak várost/falut vagy megyét.
2012. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
17%
Jajj ugye nem evett meg a kisrémisztőfeketeszeműgyerek ? :D
2012. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"Minek írtok ilyeneket??"


Ha majd mindenki ufókról, idegenekről, manókról, szellemekről, furcsa fényekről, furcsa lényekről, démonokról, istenekről, csodákról, közeledő űrhajókról, összeesküvésekről, hamis NASA képekről, minden év végi világvégéről, HAARPról, csakrákról, asztráltestről, mágiáról, boszorkányokról stb.stb. fog beszélni/írni/képeket/videókat készíteni akkor rájössz...

2012. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ifjabb Kolompár Rambó Radiátor volt az, jól tetted, hogy nem engedted be, tavaly én is beengedtem, el is tűnt az aranyórám...:S
2012. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
sorkosáron lakom és igen most ,már tudom hogy mivolt az, szerencsére azota nem probálkozott
2012. ápr. 8. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!