Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy valami...

Lehetséges, hogy valami szellemféleség volt?

Figyelt kérdés

A nagybátyámék meghívtak magukhoz és itt voltam 2 hétig.a tegnap éjjel vettem négy párnát és kifeküdtem a szoba közepére mert nagyon meleg volt, bekapcsoltam a ventillátort, élveztem a hűsölést és megpróbáltam elaludni. hirtelen olyan hangot hallottam, mintha valaki eltolná a főbejárat kapuját.(ilyen nagy tologatós vaskapu)

ennek hatására felszöktem és a falon lévő puska melletti kést a kezembevéve aludtam tovább. de ezután kopogást, recsegést és ajtónyitásokat hallottam(2 bezárt ajtóval), de ezzel már nem annyira törődtem. végül fekszek és valaki jó hangosan a nevem súgta: Csongi! ... azthittem bekulálok...2 percig a félelmembe feküdtem majd gyorsan felszöktem a zenelejátszómért és olyan gyorsan betettem a fülembe, amilyen gyorsan csak lehetett. végül sikerült elaludnom és nem volt reggel semmi probléma. de azért ez elég furcsa jelenség volt, szerintetek valami szellemféleségvolt? normál kérdésre normál válaszokat kérnék szépen!



2012. aug. 7. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egyedül voltál a házban?
2012. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
4-en voltunk, én egyedül fent, mindenki más lent.
2012. aug. 7. 20:29
 3/18 anonim ***** válasza:
Elképzelhető..
2012. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
"szerintetek valami szellemféleségvolt? " Igen, egy szellemi fogyatékos. Am az előző hozzászólásodban megválaszoltad, hogy ki volt/kik voltak.
2012. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
tréfa áldozata lettél
2012. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de ők aludtak, éjjel lejártam kajálni is!
2012. aug. 7. 20:47
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem fake, ha meg nem akkor... :D valszeg szellem igen, vagy az egyik haverod szórakozott.
2012. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
meg a lépcső nagyon recsegős képtelenség úgy feljönni rajta, hogy nem recseg!
2012. aug. 7. 20:48
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha már 100%ra eldöntötted, hogy az pedig szellem volt, akkor minek kérdezted meg ?
2012. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mert általában amiről azthiszem, hogy igaz, kiderül, hogy nem igaz.szóval más véleménye is számít.
2012. aug. 7. 20:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!