Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg ott volt? (lent)

Tényleg ott volt? (lent)

Figyelt kérdés

1 hete óriási erdőtűz volt unokatesómék tanyája közelében.ott voltam náluk 2 hónapig és a tűzben meghalt egy idős favágó bácsi.Az egyik ló a baleset után 2 nappal ellett és pont éjszaka.Kimentünk az istállóhoz megnézni hogy vannak e gondok de nem voltak.Amikor visszafelé mentünk akkor észrevettünk egy baltás ember és felénk jött.Mi is mentünk felé és észrevettük, hogy Pityu bácsi az, aki meghalt.Én nem tojtam be csak Napsi az unokatesóm. Rávettem, hogy menjünk közelebb mégjobban Pityu bácsihoz amikor már 2 méterre voltunk tőle, akkor mellközépig emelte a kezeit és olyan volt mintha azt mondaná, hogy állj! Aztán olyan volt, mintha ordított volna, mint amikor fáj valami. Szerintem átélte újra a halálát.


Normális válaszokat szeretnék!



2012. aug. 10. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Vissza fog térni és mindenkit felaprít a baltájával. Ti lesztek az elsők.
2012. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem te képzelődtél. Lehet, hogy fáradt voltál, azért láttad. A képzeleted ilyenkor nagyon meg tud tréfálni. Ha többen voltatok, a többieknél ugyanaz a helyzet.


Ja, és kérdeznék tőled én is egyet: milyen név az, hogy Napsi?

2012. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kössz. :P kedves vagy xD
2012. aug. 10. 12:34
 4/21 A kérdező kommentje:
Napsugár
2012. aug. 10. 12:39
 5/21 anonim válasza:
Napsugár...
2012. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ja, bocsi, nem vagyok otthon a nevekbe... az már elég ha a sajátomat tudom... xD
2012. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
De nem írtad le utána mi történt stb szerintem . Én a paranormális jelenségeket kutatom . Mindenre próbálok logikus magyarázatot adni de ha nem írod le hogy mi volt pontosan sajnos nem tudok mit mondani
2012. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
a kiabálás után eltűnt. de ahol láttuk, ott van egy karám 4 ló és azok arra néztek mereven és amikor eltűnt bakoltak
2012. aug. 10. 12:47
 9/21 A kérdező kommentje:
én 13 éves vagyok ő meg 12. nem vagyunk hiszékenyek. csak a szellemekben hiszünk....
2012. aug. 10. 12:57
 10/21 anonim ***** válasza:

Jaaa hogy 13 és 12 évesek.

Képzelődtetek.

Éjszaka, sötét, rossz emlékek, satöbbi....

2012. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!