Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vámpirok léteznek?

A vámpirok léteznek?

Figyelt kérdés
erre a válaszra több millio ember vár választ és igen egy hihetö dokumentum film egy europiai vámpir létezését muttatta be nem oly rég és ezt videovval fokozták az az ember bevallota h az és 6éves korátol kezdve a szemfogai legalább 3centisre nöttek 4-5szeretöjének vérét kiszivta pedig nem akarta öket bántani ez az ember jelenleg is él és egy erről szolo muzeumba vezetö hogy az emberek azt higgyék h ez csak egy jelmezz.Legföképpen este mutatkozik és nem égnek el a vámpirok a fényben csak nem szeretik.ugyanakkor a vámpirság egy betegség ami évezredek után bármelyik ember gyermeke lehet.nagyon ritka ez a betegség de van ilyen .ezek az emberek nem az élvezetért iszák az emberek vérét hanem mert vashiányos a szervezetűk és a testűk a vében találja a választ.akit még érdekel ez bövebben is az irjon privátba várom leveleiteket.negativ kommentek nem érdekelnek ha nem hisztek ebben ne is kommenteljétek ezt a témát

2012. aug. 10. 18:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%

A legtöbb vámpír sztori csak kamu.Példának okán a románok nem restek Vajdahunyad várát Drakula várának bemutatni a turistáknak.

Egyesek el sem tudják képzelni mekkora átverésekre képesek a szemfényvesztők.

2012. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Kérdésed tehát: "A vámpirok léteznek?"

Kommented hozzá: "negativ kommentek nem érdekelnek ha nem hisztek ebben ne is kommenteljétek ezt a témát"


Ez így együtt elég érdekes. :D Szóval "vagy az én véleményemen vagy, vagy le vagy sz*rva" alapelven működik a dolog? :D

2012. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Én nagyon szeretem a vámpírokat, de azt kétlem hogy valóban léteznének, úgyhogy szerintem nem.
2012. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem léteznek.
2012. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem léteznek.De hol ez a videó megnézném szívesen!
2012. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Értem, szóval megkérdezed, hogy hiszünk-e a vámpírokban, de viszont ha nem hiszünk akkor ne is kommenteljünk?


Melyiket szereted jobban, a lecsót vagy a krumplifőzeléket? Kíváncsi lennék a véleményedre!


Ha a lecsót, akkor nehogy írni merj...

2012. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz:NEM!!!! Bár ez téged nem érdekel,szóval ne is olvasd el! Az jó lenne,ha már föl teszel egy eldöntendő kérdést,hogy nem zárod ki az egyik választ!De azért is le írom!Nem és soha nem is léteztek,ez csak MESE !
2012. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégis léteznek akkor én meg hátha átváltozok vérfarkassá!

De akkor megkeresem az összeset! De téged is!

2012. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert Abraham Lincoln levadászta őket o.O
2012. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

Igen, léteztek, illetve lehet hogy még most is léteznek. De úgy mint minden más "mesebeli" lényt, így őket sem úgy kell elképzelni, mint a Twilight-ből azt a macskajancsit.


A vámpírok egyszerűen olyan lények, akik annak idején megpróbálták kicselezni a halált és ez mások vérével sikerült is. Semmi romantikus nincs bennük, mivel az ilyen lények elvesztették az emberi mivoltukat, teljesen ridegek és empátiától mentesek lettek.


Mivel ez ezós kategóriában van, ezért gondolom tisztában vagy vele, hogy a vérben található a legtöbb életenergia. Ebből éltek ezek a lények. Ez az oka annak is, hogy manapság is sok okkult szekta használ vért a rituálék során.


Szerintem még manapság is léteznek, de valószínűleg sokkal kifinomultabb módszereik vannak, minthogy ártatlan szűzlányokat fogdossanak össze.

2012. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!