Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Körülbelül 1 évvel ezelőtt...

Körülbelül 1 évvel ezelőtt történt. Egyik nap, úgy hajnali 5 körül már fent voltam, nem tudtam aludni. Valahogy mindig egy pontra fókuszáltam, és mindig oda néztem. (mintha lett volna ott valami) (többi lent? )

Figyelt kérdés

Akkoriban a húgommal voltam egy szobába, Ő békésen aludt. Letettem a fejem a párnára, de nem tudtam megállni, hogy ne nézzek oda. Felemeltem a fejem, odanéztem, és valaki ezt mondta: "DA" ekkor kikeltem az ágyból, elhúztam a függönyt és bekapcsoltam a TV-t. Húgom felébredt, és ugye szokás szerinte elkezdett magyarázni, hogy kapcsoljam ki stb.


Egyébként Dávidnak hívnak.


Szóval, nem álmodtam, nem képzelődtem, tisztán hallottam, nem vagyok hülye, se pszichiátriai eset stb.stb.


A hang olyan nagyon mély volt. Mintha valami "démon" vagy mi mondaná, mindegy.


Szkeptikusok tiszteljenek meg annyival, hogy nem írnak, Köszönöm! Kérlek titeket, kulturált normális választ adjatok. Nagyon szépen köszönöm!



2012. aug. 11. 09:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nemtom mi lehetett az!De van rá 1 ésszerű magyarázatom!Ha az ember keveset alszik és fáradt és kint tücsökök ciripelnek és baglyok huhognak akkor az agy képes ezt szavakká esetleg betűkké átalakítani!
2012. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
értem én, de panelba nem hinném.
2012. aug. 11. 11:35
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Szóval te eldöntötted, hogy ez egy démon és más, értelmes magyarázatot el sem fogadsz? Logikus...
2012. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Akkor azt, hogy egy természet feletti lény... Hány éves vagy, megkérdezhetem?
2012. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Álmos voltál és lehet csak egy enyhe halucináció (én pár évig laktam panelba és ott is hallottam a tücsköket és a madarakat) szóval az első válaszolónak lehet igaza van :)
2012. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem azt kérem, hogy írjátok azt, hogy "igen, már pedig ez tényleg szellem/démon, vagy valami lény volt"

Csupán értsétek meg, hogy fent voltam, úgy mint ahogy itt ülök a gép előtt, és gépelek. ( NEM DROGOZOK AMÚGY!)

2012. aug. 11. 13:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Jobb ha azt irom szellem démon volt?? Én csak józanul gondolkodom ha hallok valami hangot nem egyből szellemet kiáltok kinézek az ablakon és látom hogy valakik beszélgetnek...
2012. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Képzelődtél. Pont.


Félig már majdnem elaludtál és ezért hallottál valamit. Ennyi az egész.

2012. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Fogalomzavarban szenvedsz.

Troll: biztos anagyanyádszellemevót.

Szkeptikus: Nyilvánvaló, hogy nem kísértet volt.


See?

2012. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ok
2012. aug. 11. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!