Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Körülbelül 1 évvel ezelőtt...

Körülbelül 1 évvel ezelőtt történt. Egyik nap, úgy hajnali 5 körül már fent voltam, nem tudtam aludni. Valahogy mindig egy pontra fókuszáltam, és mindig oda néztem. (mintha lett volna ott valami) (többi lent? )

Figyelt kérdés

Akkoriban a húgommal voltam egy szobába, Ő békésen aludt. Letettem a fejem a párnára, de nem tudtam megállni, hogy ne nézzek oda. Felemeltem a fejem, odanéztem, és valaki ezt mondta: "DA" ekkor kikeltem az ágyból, elhúztam a függönyt és bekapcsoltam a TV-t. Húgom felébredt, és ugye szokás szerinte elkezdett magyarázni, hogy kapcsoljam ki stb.


Egyébként Dávidnak hívnak.


Szóval, nem álmodtam, nem képzelődtem, tisztán hallottam, nem vagyok hülye, se pszichiátriai eset stb.stb.


A hang olyan nagyon mély volt. Mintha valami "démon" vagy mi mondaná, mindegy.


Szkeptikusok tiszteljenek meg annyival, hogy nem írnak, Köszönöm! Kérlek titeket, kulturált normális választ adjatok. Nagyon szépen köszönöm!



2012. aug. 11. 09:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is lefekvés előtt sokszor hallottam a "fejemben" ilyen hangokat. Nem kell túlmisztifikálni egyszerűen csak annyira fáradt voltál, hogy már félig-meddig álmodtál. Arra az egy pontra meg csak azért figyeltél annyit, mert már bemagyaráztad magadnak, hogy márpedig neked oda kell figyelned mert van ott valaki.
2012. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy normális válasz ! :)
2012. aug. 11. 15:30
 13/17 Antimod ***** válasza:
Egy időben én is rendszeresen hallottam, mintha megszólítottak volna, vagy mondtak volna nekem valamit (mikor teljesen egyedül voltam). De ez elmúlt. (Tizenéves koromban lehetett.)
2012. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
"Köszönöm, végre egy normális válasz ! :)" Egy normális kérdés mikor lesz végre?
2012. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én hajnali 5-kor 1 pontra fókuszáltam: a szemhéjamra.
2012. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hehehe ott a pont! Amúgy félálomban bármi megtörténhet, olyan valósághűen! Most nem mondok példát de nem vagy egyedül :)
2012. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
DA ? Nem lehet,hogy nem magyar származású volt és közölni akart valamit ? Nekem is volt ilyen élményem. Mindig mellettem van az éjjeliszekrény és attól jobbra van egy 150 Cm-es műfa. Mindig arra néztem. Nein-t hallottam. Kiderült,hogy egy osztrák néni-é volt és erőszakos halált halt. Azóta elpusztultunk onnan (már bocsi a kifejezésért) és azóta Devecserben lakunk a Várárhelyi Utcában. Tudod,ahol a gárda és a betyársereg járt Aug 5-én :)
2012. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!