Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik is a fekete szemű emberek?

Mik is a fekete szemű emberek?

Figyelt kérdés
Szerintem az a leglogikusabb, hogy az emberek és egy másik faj közös szülöttei. Sok elrablásról lehetett hallani, olyanról is, amikor az emberbe ültettek valamit. Szerintem a fekete szemű emberek azok, amiket az idegenek az ember nőkbe ültettek. Elég logikus, nem?

2012. aug. 14. 11:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Mi van? Nem igazán értem a kérdést, te a fekete szemű emberek alatt az űrlényeket vagy hogy van ez?
2012. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ugye az űrlények elrabolnak embereket, azért, hogy megtermékenyítsék. Van egy ismert űrlény faj, aminek a nagy fekete szeme a jellegzetessége és szerintem a fekete szemű emberek azoknak a nőknek a gyermekei, akiket elraboltak.
2012. aug. 14. 12:12
 3/27 Advocatus Diaboli ***** válasza:
28%
Ennyire unatkozol? mi ez a hülyeség?
2012. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
32%
Ha szerinted földönkívüliek, miért a természetfeletti lények kat.-ban van?
2012. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Advocatus Diaboli ***** válasza:
54%
Ha egy ló megdug egy csajt abból nem lesz kentaúr... Ez nem így működik...
2012. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

A kérdésben benne van a válasz, vagyis emberek.

Attól, hogy fekete a szemük nem kevésbé emberek.

2012. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
A fekete szeműek emberek. Ugyanolyan teremtmények mint mi. Miért olyan nehéz ezt elfogadni? Tudod te egyáltalán milyen sz@r lehet az nekik, hogy úgy néznek rájuk mintha démonok, meg egyéb lények lennének? Szánalmas emberek, akik ezt hiszik róluk, és kiközösítik őket...
2012. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%

Szádra merted venni a "logika" szót? Mi ez a pusztító alpáriság?

:D

2012. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Csak Isten tudja mi az igazság.

Lehet csak városi legenda az egész,de akkor van nagy pofára esés,ha nem az.

Minden esetre nekem gyanús,hogy csak az amcsiktól hallani ilyen fekete szemű,eleinte udvarias,aztán agressziv gyerekekről(Merthogy a szóbeszédek gyerekeket emlitenek).


Majd ha meghalok megkérdezem Jézust mi a helyzet ezekkel a fekete szemű lényekkel,meg úgy általában az ufókkal.Igaz,nem tudom majd elmondani az élőknek,de én legalább tudni fogom az igazat :DD


Ja és aki kötekszik velem a válaszom miatt,azokkal nem kezdek el vitázni.Minek?Gyökerekkel nem érdemes.

2012. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Itt egy videó, ahol lefilmeztek egy szürkét: http://www.youtube.com/watch?v=loDZCpN-YQI&feature=related

Ha megnézitek neki is ugyan olyan fekete szeme van, innen gondolom, hogy a fekete szemű emberek tőlük származnak, ez szerintem a leglogikusabb magyarázat. Az sem kizárt, hogy démonok, de én inkább ebben hiszek.

2012. aug. 14. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!