Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok léteznek? Avagy...

Vámpírok léteznek? Avagy legenda az egész?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy több száz ilyen kérdés van fent a Gyakorikérdéseken, de egyikben sem láttam igazán értékelhető válaszokat. Így hát meg kérném azokat, akik tudnak valamit róluk, vagy éppen Vámpírok, vagy privátban, vagy ide írjanak.

Igen, ez így elég hülyén hangozhat, de szeretnék végre pontot tenni ennek a dolognak a végére. Kutatgattam, de mindenhol egymástól eltérő válaszokat kaptam csak.

Engem nagyon érdekelnek a Vámpírok, rajongok értük, és többet szeretnék róluk megtudni.


Ui: Az idióta kommenteket mellőzzük, kérlek titeket. Köszönöm.


17/L



2012. aug. 16. 14:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

[link]


Itt le van írva, mit kell róluk tudni.

2012. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De azért még kommenteket elfogadok :)

2012. aug. 16. 14:23
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

"Tudom, hogy több száz ilyen kérdés van fent a Gyakorikérdéseken, de egyikben sem láttam igazán értékelhető válaszokat."


- Akkor valószínűleg olvasni nem tudsz. Ha elég érett a gondolkodásod, és nincs szövegértelemzési problémát, akkor már régen pontot tehettél volna a kérdésre.


Kérdésedre válaszolva: nincsenek. Ráadásul ma közismert kép a vámpírokról kb. 200 éve alakult az irodalomban (egyik főludas Lord Byron) az azt megelőző 18. századi tömeghisztéria hatására. Ugyanúgy egy kollektív félelmet testesítenek meg, mint a többi hasonló mesebeli lények.

2012. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Látom épp te nem érted. Mindenütt azt olvasom, hogy: Jaj, mesebeli lények, nőlj már fel te idióta, stb... hát igen, az értelmiség. Egy normális választ nem lehet adni. Igen, tudok róluk mindent, de úgy akarok pontot tenni a végére, hogy rájöjjek a létezésük igaz-e, vagy sem.


De azért köszönöm a válaszod.

2012. aug. 16. 16:28
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

"Egy normális választ nem lehet adni."

Minden ilyen kérdésnél vannak normális válaszok, de úgy látszik, hogy átsiklasz felettük.


Vámpírok nem léteznek.


...akkor sem, ha kilencvenedszerre nézed meg a Twilight-ot.

2012. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Mindig is beszéltek az emberek vérszívó démonokról a világ különböző pontjain, ez egy nagyon régi mese. Minden legendának és mítosznak megvan a valóságalapja, csak az a kérdés mennyire torzult az idők folyamán. (tudom hogy nem szívják a vért, szval elnézért érte)
2012. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

"Mindenütt azt olvasom, hogy: Jaj, mesebeli lények, nőlj már fel te idióta, stb... hát igen, az értelmiség. Egy normális választ nem lehet adni. Igen, tudok róluk mindent, de úgy akarok pontot tenni a végére, hogy rájöjjek a létezésük igaz-e, vagy sem. "


AAAJjj a rohadt életbe hogy lehetsz ekkora idióta????? Akkor léteznek b*zdmeg csak ,hogy örüljél... Úgy is ezt a választ vártad mert normális életet azt nem lehet élni , inkább ide írogasd ,hogy "Így hát meg kérném azokat, akik tudnak valamit róluk, vagy éppen Vámpírok, vagy privátban, vagy ide írjanak" Na tessék én vámpír vagyok mit szeretnél tudni? És mi az hogy az idióta kommenteket mellőzzük? Azt a rohadt... nem is jövök többet ezo topikba mert csak felhúzom magam. Már rég nem lehet itt érdekes dolgokat olvasni csak ilyen f*s hülye lánygyereket aki edvárdot akar látni.

2012. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%

"Mindenütt azt olvasom, hogy: Jaj, mesebeli lények, nőlj már fel te idióta, stb... hát igen, az értelmiség. Egy normális választ nem lehet adni. Igen, tudok róluk mindent, de úgy akarok pontot tenni a végére, hogy rájöjjek a létezésük igaz-e, vagy sem."


- Bocs, de ha ilyen hülyeségeket kérdezel, ráadásul ilyen stílusban, ne várj más stílusú választ., De ha olyan fontos számodra az igazság, töröld le a könnyeidet, és tekints túl a stíluson.


Mégis hogyan lehetne érthetőbben elmondani, hogy nem léteznek? Mégis mi volna számodra értékelhető válasz? Ja, tudom, csak ez: "Igen, léteznek. Üdv: Edward"

2012. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 chrishu ***** válasza:
Nem léteznek.
2012. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

19:33


Mi mást vársz? az ilyen idióták miatt ilyen ez a rohadt állam is. Baz*meg, ha valakit érdekel valami, idekell jönni irogatni, és adni a nagyfiút?? Én is tudok káromkodni, képzeld el aranyom. ;) Ki a fas*omat érdekel Edward?? Elárulom neked hogy már a nyomorult Twilight kijötte előtt érdekeltek a dolgok, úgy hogy nem épp a Romantikus vámpírsztorikra bukom. És ráadásul ilyen stílusban válaszolni, hát... Gratulálok öregem. Látszik az értelmi szinted.


Még is hogy kérdezzem szerintetek meg, hogy normális választ kapjak? Ha leírom azt, hogy a baromságokat mellőzzük, meg ilyesmi, az már sértő? Hát ne haragudjatok, de ez van. Az ilyen idióta válaszokra tényleg nem vagyok kíváncsi. Látom szinte mindenki Edward bu*i lett...

2012. aug. 17. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!