Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vámpirok?

Léteznek vámpirok?

Figyelt kérdés
Vagy boszorkányok,ha igen,indokoljátok meg!

2012. aug. 18. 15:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek.

Indoklás: csak.

2012. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Lehet hogy igen lehet hogy nem. Én olvastam valahol hogy Káin aki elvileg az első gyilkos volt a földön tudod a Bibliában. Őt ISTEN azzal büntette hogy vámpirt csinált belőle de nem olyat mint a mesékben. Csak hogy a mások vérén élt és nem mehetett a napra de nem tudott denevérré változni. Eggyesek szerint ez nem is átok hanem áldás és akkor sokan keresték a kegyeit. És még volt leírások különböző klánokról gondolom ezek fellázattak Káin ellen. És valami olyasmi hogy a mai napra silány fajjá váltak.
2012. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ööö...elsósorban isten nem létezik...indoklás:csak! :D
2012. aug. 28. 00:13
 14/23 A kérdező kommentje:
2012. aug. 28. 00:13
 15/23 Saint Zero ***** válasza:
Vampirok,Boszorkanyok ,ezek letezese sok szerint ,hamis ,viszont leteznek emberek akik totalisan hisznek benne ,mondjuk szerintem 18 even alul , a hazassag eleh nagy hulyeseg ,viszont amerikaban ,par allamban ,lehetseges 18 even allat is hazasodni ,nagyon sok kisgyerek 13+ evessen mar allapotos lesz ,es szerintem csak hazassag utan kellene gyereket csinalni ,nem akkor amikor a csaj csak kiskoru.
2012. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

oh,szent Zero!köszönöm ezt a hasznos információt :DD

EZ NAGYON NAGY :DD

2012. aug. 28. 00:26
 17/23 anonim ***** válasza:
47%

igen léteznek vámpírok!

Indoklás:azért mert minden legendának van egy alapja és sok ember mostanság eltűnt rejtélyes módon!

2012. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

igen télleg léteznek és nem ugy mint a filmekben sokkal szebbek ...és igen többször is volt olyan h emléktörlést végeznek h az emberek ne örjöngjenek,ne törjön ki aháború!!mert azért bevallom őszintén h elég rémisztőek de a legtöbb normális!

szval csak annyi h léteznek mert északánként visznek át és olyan 4-5-kor már haza is hoznak..de ugy h megbabonálják a fejed(agyad) h bealudj és addig elvégzik az emléktörlést

igazából ez konkrétan semmi amit elmondtam ...amennyit tudok basszus már tele van tőle a fejem :) ha bármi kérdésed lenne nyugodtan kérdezhetsz akár priváton akár itt (és nyugi lány vagyok nem egy perverz pasas aki csak megakar dugni vagy ilyesmi ...örültem h valamit tudtam segíteni :)

2012. okt. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Darky ***** válasza:

Milyen jo neked:3

En annak is orulnek ha lenne gye vampir ismerosom (remelem nem vinnenek azert el XD)

2012. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 dress9dora ***** válasza:
Léteznek de nem úgy mint a filmekben.De természetesen őket is Isten irányítja.És Isten LÉTEZIK.Nem szabad Ateistának lenned!
2012. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!