Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bloody Mary idézés! Hogyan kell?

Bloody Mary idézés! Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Pontosan hogyan kell megidézni? Tudom, hogy hülyeség az egész és úgyse fog beválni, de kíváncsi vagyok, és ki akarom próbálni. Leírná valaki, hogy kell? :)

2012. aug. 19. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Éjfélkor tükör elé állsz ás 3x kimondod a nevét.
2012. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Olvastam azt a kérdést és a válaszokat is, de még mindig nem tudom, hogyan kell. Az éjfél stimmel meg az is hogy 3x ki kell mondani, de nem csak ennyit kell csinálni. Örülnék ha valaki tudná az EGÉSZ megidézési "rituálét".
2012. aug. 19. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:

"Két fontos dologra van szükség a megidézés során: egy sötét szobában lévő tükörre és előtte egy szöveget vagy dalt elismételni párszor. Olyan verziók is léteznek, amik kimondják, hogy Bloody Mary csak meghatározott napokon jelenik meg, vagy ha sötétben egy tükör mellett elmész, akkor Mary el fog kapni akkor is, ha nem te idézted őt.

A megidézés során is sok szöveg/dal terjedt el ezek: “Bloody Mary,” “Kathy gyere elő,” “Bloody Mirror (tükör),” és “Bloody Mary nálam van a csecsemőd.”

Az idézésnél is sok változat ismert, itt szerepet kapnak gyertyák, rajzok a falon vagy másokkal kezet fogva egy kört alkotni. A gyertya használata varázslással hozható kapcsolatba. A körnek az alkotása, nagyon öreg varázslatok idézésére alkalmas. A kézfogás pedig szellemidézésnél szokott előfordulni."


"Mindenhol a világon gyerekek játszanak Bloody Mary legendájával. A játék legtöbbször így néz ki: egyedül egy tükör előtt el kell ismételniük háromszor a nevét azzal megidézve a szellemét, ezekkel a gyerekekkel természetesen nem történik semmi, de erre is létezik magyarázat. Több történet létezik ahhoz is, hogy mit tesz Bloody Mary az idézőkkel. Egy legenda szerint, a körmeivel és karmaival megtámadja azokat akik megidézik, más történet szerint egy fegyverrel támad vagy addig kísérteti az embereket amíg öngyilkosak nem lesznek. Bloody Mary még a tükörbe is be tud örökre zárni, vagy kivágja a szemeidet.

Az is előfordulhat, hogy nem történik semmi, vagy csak megjelenik egyszer a tükörben, majd eltűnik. Egyesek szerint az ártatlanokat nem támadja meg."


Ezt találtam így elsőre. Ettől függetlenül hülyeség az egész.

2012. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nah ez már jobban tetszik, köszi :D


Esetleg ezt valaki le tudná fordítani? Nem tudok annyira jól angolul. [link]

2012. aug. 19. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:

1 oz Smirnoff® No. 21 Vodka

3 oz tomato juice

2 red hot sauce

2 green hot sauce

1 dash Worcestershire sauce

0.5 oz lemon juice

1 pinch salt

1 pinch peppers

1 stalk celery



Add Smirnoff No.21 Vodka, tomato juice, red hot sauce, green hot sauce, worchester sauce, lemon juice, pinch of salt, pinch of pepper.


Pour back and forth between two mixing glasses.


Strain into an ice-filled highball glass.


Garnish with celery stalk.

2012. aug. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!