Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veszélyes a szellem idézés,...

Veszélyes a szellem idézés, ha először akarom próbálni?

Figyelt kérdés

Igazából még nem tudom ki idézne velem szellemet, az ismeretségi körömbe nincs olyan aki túlságosan is szeretné őket. Jó, én sem szeretem őket, de a papám aki 7 évvel azelőtt hogy megszülettem meghalt. Szeretnék vele beszélni, furcsa érzés, mert nem ismertem és mégis hiányzik:(

Mit tanácsoltok?


2012. aug. 26. 22:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Nekem egyik osztalytarsam meselte h egyszer a barataival elhataroztak,h szellemet ideznek.Es kulonbozo jeleket adtak ,amire kaptak valaszt. Azota a barataival nem is beszelnek errol,rossz elmenykent maradt meg nekik.Soha tobbet ilyet nem csinalnanak.Meg tudod abban a helyzetben meg egy kis hang is felelmetes.Vagy h vmi megmozdul...az is lehet ,h meg sem mozdult,de bekepzeltek..


Az en velemenyem az,h nem lehet semmit sem kijelenteni,h vannak e vagy nincsenej szellemek..szoval ez olyan dolog,h vki hisz benne vki nem.En szemely szerint hiszek benne,de meg sem fordult ez a fejemben,es felek is.

Te tudod,h mit csinalsz,csak olyat tegyel,amit nem bansz meg.Amit meseltem,az a te dontesed,h elhiszed-e..nekem is ugy meselte az az illeto.

2012. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Ha tényleg hiszel Istenben, akkor főleg ne csináld, ugyanis az ilyesmi a Biblia szerint elég erősen tiltott dolog.
2012. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Saint Zero ***** válasza:
Varj, Papa ,tehat magyarorszagon nagyapat - papanak nevezitek ? :O nahat
2012. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Huuu

Hat ez komoly.

Szerintem ez ugynolyan hit kerdese, mint a keresztenyseg vagy akrmi.

mert pl aki istenhivö az mivel tudja bizonyitani hogy krisztus tenyleg letezett hogy isten teremtette a földet stb.

Nem kell valakit azert leszolni mert hisz valamiben,ja az elözöknek pedig annyit hogy kevesebb horrort nezve talan nem lennenek annyira besz@rik!!

A lenyeg az mindig olyan emberrel csinald ezt aki ismeretes az okkultizmusban.

2013. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!