Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik a fanyűvő?

Létezik a fanyűvő?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy képet amiről azt állították hogy a fanyűvő van rajta. Azonban hamar kiderült hogy ez a kép hamis a készítője meg csak kitalálta hozzá a történetet. Ennek ellenére szerintetek létezik?

2012. aug. 27. 11:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%
Végül is mért ne létezne ugyanakkor szerintem a legtöbb észlelés kissé túlzó h 2 méter magas, nem tartom valószínűnek, hogy ekkora lenne, meg ott vannak azok az észlelések mikor neszelés van a bokorba és látnak valami szürkés szőrzetű állatot elmenekülni... ugyan akkor leírások szerint eléggé hasonlít egy fehér csimpánzra és mivel rengeteg felfedezetlen faj van mért ne lehetne a kárpátokban egy eddig fel nem fedezett hegyi majom faj. Ott van még a visítása mait leírnak azok alapján ha nézel természet filmeket akkor egy csimpánz visítása is ilyesféle, illetve a visításra még a bagoly fiókák is lehetséges magyarázatok közé tartoznak, mivel a közelünkbe van egy bagoly fészek és a szomszédok pontosan úgy írták le mintha egy nő sikoltozna a fiókák visítását és a legtöbb észlelésbe is így írják le :D
2012. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Persze,meg a fehérlófia meg a Kapanyányimonyó,meg a Grimm testvérek összes "hőse" létezik,igen ! :D
2012. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mindezek eddigi válaszoló ellenére a Fanyűvő valóban létezik. Nézd meg a slenderman documentaryt.
2012. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Lehetséges h ez az a lény akit székesfehérváron is láttak? [link]
2012. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

# 14

Igen, mert a leírása megegyezik a nyüviével.

2012. aug. 28. 15:16
 16/27 anonim válasza:
Vajon veszélyes?
2012. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom ,általában elmenekül az emberek elől.

Egyébként úgy tűnik Veszprémben elég gyakran felbukkan.

[link]

2012. aug. 28. 17:37
 18/27 Shai-Hulud ***** válasza:

"úgy tűnik Veszprémben elég gyakran felbukkan."

Megvan! Akkor a Lajos az, ő ott lakik Veszprémben.

És elég gyakran felbukkan.

:-D

2012. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik de birnám ha lenne.
2012. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

LÉTEZIK!!

Nem természet feletti lény.

Úgy hívják Termeszhangya vagy szú.

Megeszi a fát.. !

2012. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!