Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Slenderman és a Fanyűvő...

A Slenderman és a Fanyűvő ugyanaz? Tényleg léteznek? Hol találkozhatnék egyel?

Figyelt kérdés

2011. okt. 31. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
meg is esz vacsorára....
2011. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha létezik is, nem lehet túl gyakori, évek óta járom a Mátrát, de még egyszer sem találkoztam vele, esetleg olyan nyomokkal, amiket hozzá IS lehet kapcsolni, de egyszerűbben is meg lehet magyarázni..

Egyébként állítólag ugyanaz, bár a kettő nem éppen egyforma. A Slendert inkább emberszerűnek írják le tudtommal, míg a Fanyűvőt elvileg szürke bunda fedi, és majomszerű a mozgása.

Szerintem két külön jószág, már ha létezik.

2011. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ugyanaz a lény. Fel tud venni különböző alakot, nézd meg a youtubon a documentartyban.
2011. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Grimm testvérek meséskönyvében találkozhatsz velük...
2011. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bocsi mindenkinek de NEM ugyan az a két lény!

Slenderman:Egy gyerekeket rabló misztikus lény aki a sötétben él és egy jó tanács!!! :NE NÉZZ HÁTRA!!!!!!!!

Fanyűvő: Fehér bunda fedi és fákon él.(Haveromtól tudom ne engem piszkáljatok ezzel :D kösz

2012. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!