Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudom, hogy ez már az ezervala...

Tudom, hogy ez már az ezervalahanyadik kérdés, de a paranormal activity 1-2 és 3. részének van valami valóság alapja?!

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy van, többen mondták, hogy semmi. Azt tudom, hogy ez egy előre megrendezett valami, nem az eredeti felvételekkel pakolták tele a filmet, de kíváncsi vagyok. Elsősorban olyan válaszokat várok, akik többet tudnak róla! Köszönöm.

2012. aug. 30. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
hát tényleg nem az eredeti első részből kivágták a végét a második az még talán a 3-4ediket még nem láttam (igen lesz 4.rész is ) de a 4.már tuti hülyeség lesz.
2012. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kuroyuki Hime ***** válasza:
0%
szerintem sok igazság van benne... volt már példa rá, hogy ilyenek megtörténtek...bár a paranormal activity-ben kicsit felsokszorozták a hatást...mármint, kicsit túllőttek a célon, úgy mondanám...
2012. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kúrjukki hime már megint hülye vagy. Minden ilyen "mintha a szereplők kamerával vennék föl" filmnél oda írják, hogy igaz történeten alapul, de ez nem igaz. Csak azért írják, hogy jobban féljél, de akinek van egy csöppnyi esze, az tudja, hogy kitaláció.
2012. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszolónál a pont. Szerintem sincs valóságalapja, csak félelemfokozás.
2012. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam a félelemfokozás nem jött be, bealudtam rajt. Hülyeség az egész film.
2012. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem az elsőnek volt egy kevés de a többinek már nem
2012. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉN meg sem néztem mert szerintem kamu az egész, meg amúgy is trükkökkel van tele az egész, egy csomag horgászdamillal, pár lepedővel meg egy kamerával simán összehozok egy ilyen filmet.
2012. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!