Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Paranormal Activity c....

A Paranormal Activity c. filmben végül kiderül, hogy tulajdonképpen miért kísérti őket az a démon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én láttam a Paranormal Activity mindhárom részét, de a mai napig nem értem, hogy mi a csudát akart az a démon a lányoktól...


Valaki, aki esetleg szintén látta már a filmeket, elmagyarázná, hogy pontosan miért is kísértette a sztori szerint a csajokat gyerekkoruk óta az a valami?


A 2. részben elvileg a fiatalabbik csaj (Kristi) kisfia kellett neki.


A 3. részben kiderül, hogy a kedves nagyi valami boszorkányos szekta tag, vagy valami ilyesmi...


De mit akart tőlük már gyerekkorukban? Miért kísértette őket kicsi koruktól kezdve? Mi volt ennek az egésznek tulajdonképpen az értelme? Magyarul mi volt a démon "motivációja"? Egyszerűen nem bírom összetenni...


Valaki, kérlek, lője már le nekem a poént, mert magamtól valahogy nem esik le.


2012. márc. 8. 08:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és az kiderül valahol, hogy pontosan MI az, ami kísérti őket? Szellem, démon, esetleg a Bloody Mary... vagy micsoda?
2012. márc. 8. 08:55
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A Paranormal Activity-ben kár értelmet keresni. Egy nagyon gagyi film, mondhatni a 14-15 évesek (főleg lányok) kedvence, akik mondják, hogy mennyire nagyon rémisztő. Aki látott valaha egy legalább középkategóriás horror filmet, az csak sz*rnak tarthatja azt a filmet.
2012. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, de általában minden normális szellemes/démonos horrorfilmben a kísértő szellem/démon akar valamit... nem azért ijesztgeti a háznépet, mert viccesnek tartja, vagy mert nincs jobb dolga, hanem mert AKAR valamit; pl. hogy költözzenek el onnan és hagyják el a házat, mert az az övé, vagy valamelyik családtagot szemeli ki magának, és őt akarja "megkaparintani", esetleg bosszút akar állni... a lényeg, hogy mindig van valami motiváció. Itt meg egyszerűen nem tudom összerakni, hogy mi ennek a filmnek a célja... az oké, hogy vacak film, meg kár benne értelmes keresni, de annyira zavar, hogy nem látom át. Valami hihetetlen módon bosszant, mert most ezen kattogok, hogy "na jó, jó, kísérti őket... DE MIÉRT?!", és nem bírom kitalálni, hogy mi a fészkes fenét akart tőlük az a valami. :S

Azért kérdeztem, hátha valaki rájött már.

2012. márc. 8. 09:03
 4/15 anonim válasza:

Paranormal Activity 3


Miről szól? Ez a film az első két rész előzményeit mutatja be: kiderül, hogy mi történt a korábban megismert Katie-vel és Kristivel gyerekkorukban.

2012. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezek vacak filmek. Ne keresd az értelmüket!
2012. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 08:58


Nekem főleg férfi ismerőseim szeretik...


Amúgy az első rész szerintem jó lett (többi már nem), nem csak az eszetlen hentelésben merül ki a horror műfaja.


A sztori lényegében az, hogy az őseik felajánlották egy születendő gyermek(ükunoka) testét a lénynek.

2012. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem démon, hanem egyszerűen egy szellem "kísérti" őket. A démonok nem kísértenek.
2012. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha eléggé figyelsz a párbeszédekre rájössz, hogy a nagyanyjuk hirtelen gazdagodott meg és azóta is öröklődik a vagyon.

És arról is beszélnek, hogy egy démontól kérhetsz bármit, megteszi, az elsőszülött fiúgyermekedért cserébe.


A nagyanyja ágán nem született fiú a parajelenségek 2 kezdetéig, ami az 1 előzménye és lezárása is egyben.


Remélem így már összeáll a történet.

2012. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mert olyan bunkó
2012. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Végre, akkor nem csak én nem értem az egészet! :D


Azt még értem, hogy a nagymamájuk üzletelt valami démonnal, de akkor a 3. rész végén az öregasszonyok szellemek, démonok, vagy élő emberek? Mert nem áll össze a kép még mindig.

2012. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!