Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ma láttam valami nagyon...

Ma láttam valami nagyon furcsát, mi volt, az?

Figyelt kérdés
ma a régi elhagyatott bolt előtt deszkáztunk a haverjaimmal és kb. fél 10 lehetett (már sötét) pont csináltam egy deszkás trükköt a bolt felé nézve közbe....ÚGY POFÁRA ESTEM A RÉMÜLETTŐL :///egy fehéres átlátszós lény ott ment a boltba kb 2 mp-ig lehetett látni. Bámutam haverjaim kérdezték h "mi van már??" mondtam zavarodottan h "ott van vki" de csak kiröhögtek :// a fehéres lény jól kivehető volt kicsit hülyén hangzik de olyan ruhába volt mint régen az udvari bohócok legalábbs a sapkája: [link] ilyen volt kb a ruhája csak fehérbe...de ma nemtok elaludni nagyon félek mi lehetett az ????? ha akarjátok csinálok is képet a boltról :((

2012. szept. 8. 20:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
17/f
2012. szept. 8. 20:53
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi én voltam, csak szeretek fél tízkor a városban mászkálni csilingelős sapkában.
2012. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ba*zmeg nem vicces tod h félek ://
2012. szept. 8. 20:56
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor épp ideje lenne leállni a cuccal.
2012. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
milyen cuccal?
2012. szept. 8. 20:59
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég furcsa mert még csak 9 múlott. Talán időutazó vagy hogy ma fél tízkor deszkáztál?
2012. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Basszus ez fel sem tűnt :D
2012. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
70%

17 éves létedre nem kéne ilyen beszari jánosnak lenni. Vmi csöves volt vagy képzelőttél.

Vagy kamu a kérdés. De nyugi földönkívülek nincsenek.

2012. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Képzelődtél lehet. Az emberi agy nagyon furcsa dolgokra képes néha. Vagy pedig a bolt tulaja volt, pizsamában, lehet a szomszédban lakik, és visszament valamiért
2012. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

16/l


én hiszek az ilyen dolgokba, de a leírásodba annyi az ellentmondás hogy ez szerintem egy kamukérdés


ha pedig félsz, és ez a történet tényleg igaz akkor nézz a tv-be valami megnyugtató filmet ami leköti a fantáziád és nem erre fogsz gondolni

2012. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!