Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg láttam egy szellemet?

Tényleg láttam egy szellemet?

Figyelt kérdés
az iskolánkba lévő emberek közül halt már meg egy nő (takarító) ... ma kinéztem az ajtón mert nyitva volt és egy szürkés árnyat láttam ( a takarítókon szürke ruha szokott lenni ) elsuhanni de nem volt ott senki ..később a virágnál 2szer láttam ugyanezt..osztálytársam mondta hogy a húga is szokott látni és hallani furcsa dolgokat .. lehetett a takarító szelleme?
2012. jún. 1. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Rövid leszek: nem.
2012. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
76%
Én hiszek neked mert már én is láttam szellemet és nem magamba voltam ha nem 3-man és mind a 3 azt láttuk igy hiszenek nekünk léteznek szellemek de nem hiszem hogy a takarító nő lehet az mert ha valaki meg hal onnan nem jönnek vissza ha nem a gonosz démonok veszik fel az arcukat :(
2012. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszii..amikor láttam mi is hármna voltunk de csak én néztem oda..a többiek viszont furcsa hagokat hallottak..de a barátnőm húga pl fejeket lát stb.. elég ijesztő dolgokat.
2012. jún. 1. 20:42
 4/19 Napkiraly ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy visszajárna oda takarítani. Én is ha meghalok majd visszajárok minden munkahelyemre? Nem zárom ki hogy tényleg láttad, de inkább az osztálytársad huga hangolt rá a dologra
2012. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem a húga volt mivel azt utána mondták miután én láttam és elmondtam szerintem mi lehetett ..
2012. jún. 2. 08:57
 6/19 Napkiraly ***** válasza:
100%
lehet nem a takarítónő az, nem tudhatod milyen lény, de próbáld nem észrevenni,azzal felkelted az érdeklődését
2012. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Napkiraly ***** válasza:
100%
úgy értem ha észreveszed felkelted az érdeklődését és téged fog zaklatni
2012. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
okéé ://
2012. jún. 2. 10:01
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek ebben, már én is láttam ilyeneket, a mi régi házunk 80 éves volt,ketten meg is haltak benne és én is láttam árnyakat, de amit te láttál nem biztos hogy a takarító volt, hiszen biztos haltak meg mások is az iskola dolgozói közül.Ha még is úgy gondolod hogy ő volt akkor járj utána hogyan halt meg, és próbáld meg előidézni azt a hangulatot, akkor tuti előjön.
2012. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Napkiraly ***** válasza:
100%
kell az neked hogy előjöjjön? Szerintem ne hallgass rá,nem akarsz te ilyeneket látni,foglalkozz ezzel a világgal
2012. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!