Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a föld alatt...

Szerintetek a föld alatt tényleg vannak hibernálva óriások meg más ősi emberek, akik majd valamikor fel fognak ébredni?

Figyelt kérdés
Pl. azt írják, hogy a Pilisben Nimród király alszik, akitől mi származunk. Az ilyesmiknek mennyi a valóságalapja? Esetleg már fedeztek fel olyan barlangokat, ami nem természetes úton jött létre?
2012. szept. 11. 12:46
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Mondjátok, te némi képzelőerővel is rendelkeztek vagy csak az megy, amit az iskolában megtanítanak?


Nem véletlenül linkeltem be azt a hulladék békát. Nyilván nem arra gondoltam, hogy csak úgy hirtelen befagytak a jégbe és kiolvandnak, mint a karaj, amikor kivesszük a fagyasztóból. Nagyon jól tudom milyen hatásai vannak a fagynak és, hogy hagyan halnak bele az élőlények (amelyek nem eleve ilyen stratégiát fejlesztettek ki). Még csak "akkori" technológiáról sem kell beszélni, hogy a természet "eszköze". Lényegtelen.


Gondoltam, kb. annyira tudtok következtetni, hogy ha már ezt a nyomorult kérdést az ezoba írtam, a tiltott régészetre, előző civilizációkra, királyságokra, emberekre gondolok. Komolyan mindenkinek ennyire a szájába kell rágni a dolgokat?

2012. szept. 11. 18:06
 22/36 A kérdező kommentje:

Csak az nézze meg, akinek van fölös 40 perce és érdekli is. Azokról a felfedezésekről beszélnek benne, amiről nem "szabadna" beszélni:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KYhoC..

2012. szept. 11. 18:16
 23/36 anonim ***** válasza:
35%
jelentettelek a moderátoroknak!!! :)
2012. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
jelents, szíved joga :)
2012. szept. 11. 18:18
 25/36 A kérdező kommentje:
bár most írunk, ha nagyon szigorúan vesszük :)
2012. szept. 11. 18:18
 26/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, belinkelnéd az oldalt ahol erről olvastál? Mert gondolom nem a te agyszüleményed. (bár kitudja)
2012. szept. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
A linkelt videódban esik szó erről? Mert már magáról a tiltott régészetről sokat hallottam....
2012. szept. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A videóban biztosan nem esik a hibernációról szó, tehát arról, amire a konkrét kérdésem utal.


Arra alapoztam, hogy sok ókori kultúrában megjövendölik, hogy egyszer majd az "isteneik" visszatérnek. Mások meg lemennek a föld alá, mert csak ott tudnak életben maradni (pl. Ozirisz, aki az alvilág ura lesz, miután a testvére "széttépi").

2012. szept. 12. 10:48
 29/36 A kérdező kommentje:

Nimródról (aki elvileg egy óriás volt) meg már elég sok helyen olvastam, mindenféle legendákban, tőle származik Hunor meg Magor is. Egy varázsló vagy kuruzsló rejti el a szívét egy hegyben és azért hívják Dobogó-kőnek, de ugye manapság az ezosok a Föld szívcsakrájának nevezik és gyógyulni járnak oda.

Itt pl. elég sok dolgot ír [link]


Mindenféle dolgokat írogatnak. [link]

2012. szept. 12. 10:55
 30/36 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=tjcHrdhl8g4

:):) Ezt biztos mindenkinek meg kellett tanulnia alsósként. :D


A Csodaszarvas nyomában. Ménrót = Nimród

http://www.youtube.com/watch?v=tjcHrdhl8g4

2012. szept. 12. 10:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!