Mi volt ez?

2012. szept. 17. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
batman akcióban.
2012. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy kis montázs.

Különböző jeleneteket összevágtak.

2012. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu videó volt.
2012. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy nagyon gagyi videó, itthon én is csinálok ilyet.
2012. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Karesz6969 ***** válasza:
Utolsó...dobj egy linket, kíváncsi lennék rá...
2012. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen videókat sony vegas-sal csinálják,egy megadott helyen vágással!Most ez olyan,mint amikor fut a gyerek egy lámpaoszlophoz és mikor elmenne mellette eltűnik!Igazán egyszerű mutatvány!A kép bal sarkában a motoros tényleg ment valamikor arra,a jobb sarokban meg egy meggyújtott cipős ember szalad(az fel van gyorsítva!)és ezt a 2 összevágni nem egy nagy tudás!
2012. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Karesz6969 ***** válasza:
Persze, hogy nem...én azért még mindig kíváncsi lennék a munkádra:-))
2012. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Karesz6969 ***** válasza:

Látom senki sem mer itt "hülyének kinézni" :-))

Mindenki kapásból elveti, magyarázza, elutasítja a valódiságát a videónak...


Mi van ha tényleg valódi?

Ez egyikőtökben sem merült fel?


Jó ideig azt hitték az emberek és ezt is tanították, hogy a föld lapos...aki azt mondta nem az mert gömbölyű az eleve gyagyásnak számított sőt ha eretneknek kiáltották ki meg is égették...


Mert mindenki okosabb volt a gyagyásnál...okosabbak voltak?

2012. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó!Én kicsit sem vagyok vallásos!Sohasem hittem egyik vallásban sem!Én őket annyival megtisztelem hogy nem szólok közbe!Na de ha itt valaki ennyire hisz az ilyenekben,akkor mond meg az angyalok hogy a fenébe jönnek le a földre,és mennek vissza?Az hogy az ég felé mennek hülyeség mert csak az űrben kötnének ki!Az hogy portált nyitnak abban sem hiszek,de az sokkal valóságosabb!És a szárnyaik hogy bírják el?Egy átlagos ember 60-70kg!A szárnyaknak igazán csak nagyobbaknak kéne lennie hogy egyáltalán sikerüljön használni őket,nem hogy még repülgetni!Az egyház csak a pénz szedi be az emberektől!Erre a világ nem nagyon akar rájönni,mert az egyház sosem hazudik!?Á dehogy csak a mi falunkban a papunk sima Audi a8-sal járkálgat!Erre a fizetéséből honnan lenne?Egy rendesen kereső ember sosem jönne neki össze egy ilyen autóra a pénz,amit rá is szánna!Mellette sehol sem dolgozik,szegény családból származik!Amikor én megkérdeztem tőle,annyit mondott az úr akarata miadt!Erről ennyit az úr a segge alá dobta a 22milliós autót!
2012. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Karesz6969 ***** válasza:

Utolsó!


Te miről beszélsz???


Vallásosság...meg a szárnyak az angyalokon...meg a pap a maga 8-as Audijával...miről beszélsz?????


Ki beszélt itt ilyenekről?

Mi köze a vallásnak a videóhoz???

Egyáltalán fogtad mi van a linken....?

2012. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!