Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék kapcsolatba...

Hogyan tudnék kapcsolatba lépni a szellemmel aki (ha vagy egyátalán, de nagyon valószínű hogy van) a lakásban van?

Figyelt kérdés
Olvastam már a Quija tábláról, de nem tudom pontosan hogy hogy is használjam, és elég valószínű hogy van szellemünk, mert az elmúlt pár napban történt pár igen érdekes dolog, amik közül 1-2 igen veszélyes is volt ránk nézve.

2012. szept. 25. 22:33
 1/8 A kérdező kommentje:
*(ha van egyátalán.....)
2012. szept. 25. 22:34
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi... és azt h meg mi? :D mert google nem dob ki rá semmit
2012. szept. 25. 23:28
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Az ebben a témában említett dolgok 90%-ára nem dob ki semmit a gugli :D Mert itt lettek kitalálva, mint a krixkraxok :D
2012. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam még róla... még itt se :)
2012. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Antimod ***** válasza:
59%
EVP - kérdezz tőle hangosan, és vedd fel az utána következő 30-60 másodpercet. Háttérnek állítsd be valami háttérzajt, majd hallgasd vissza utána a felvételt. Addig ismételd, amíg nem hallasz oda nem illő hangfoszlányokat, esetleg értelmes szót. Ha akar "társalogni" veled, akkor ez a számodra legkevésbé veszélyes, és talán legegyszerűbb módja.
2012. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az amit általában "szellem"-nek mondanak, nagyon sok minden lehet. Nincs olyan hogy egyszerűen "szellem", ez egy gyűjtőfogalom.


Mivel részleteket nem írtál a jelenségekről így arról nem tudok nyilatkozni, de a legtöbb esetben mikor "szellemre" gondolnak, valójában egyszerű természeti jelenségekről van szó.


De tényleg vannak különféle szellemlények, azonban ezek nagyon sokfélék lehetnek, és a többségüknek semmi köze a holtakhoz.


A szellemlényekkel kommunikálni, vagy bármit csinálni csak hozzáértő tud - már valódi hozzáértő, mert rengeteg csaló is van. Elméletben megpróbálhatsz te is kommunikálni vele, de ha nem értesz hozzá, akkor ez megbízhatatlan és kockázatos. Az Ouija táblával önmagában (ha nem próbálsz semmit megidézni) még bajt nem csinálhatsz, de egyáltalán nem lehetsz benne biztos hogy bármi is történik, vagy ha mégis, akkor az tényleg a lény üzenete, és nem a tudatalattid játéka.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is ajánlom az EVP-t de ne csak 30-60 másodpervet vegyél fel. És lényeges hogy valami olyan eszközzel csinálj felvételt amit feltudsz hangosítani. Én még ajánlom azt is hogy áldasd meg egy pappal a házat. Bár ez nem mindig bisztonságos hiszen a démonok és egyéb szerzetek ellen csak a szellem/démon űzés használ. Hát igen vannak laikusok is. Lehet hogy nincsenek nálad szellemek de az is lehet hogy van ezt sajnos nem tudni. Viszont adok egy tippet ha láttatok valami furát az eggyik helyiségben akkor oda szórjatok lisztet de ne legyenek nyitva az ablakok menjetek el egy kicsit szórakozni és nézzétek meg hogy vannak egy nyomok. Én ezt egy szelleműző csoporttól hallottam akik amerikaiak és videóval meg EVP- vel keresik a szellemeket.
2012. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mi régi lakásunkbn is vannak szellemek ! megértelek de nálunk nem kedvesek !!!!
2012. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!