Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha világosbarnát akarok a...

Ha világosbarnát akarok a fekete hajamból, nagyon világos szőkét kéne vennem?

Figyelt kérdés

Sötét hajam van, nem teljesen fekete, de.. hát sötét. és már többször befestettem világosbarnával, de ugyanolyan maradt. Ha nagyon világos szőkét veszek (pl ilyet: [link] ) akkor talán elérem hogy világosbarna legyen? ugye nem lesz rögtön ilyen világos? mondjuk az nem baj ha kicsit átmegy szőkébe, de nem akarok teljesen szőke lenni. inkább olyan világosbarna/szőkésbarna.

Jelenleg ilyen színű amúgy a hajam:

[link]

és ilyesmit szeretnék:

[link]


2012. jún. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem az lenne a tuti, ha egy fodrászt kérdeznél meg erről. Megteheted, hogy besétálsz egy fodrászszalonba, és rákérdezel valamelyik fodrásznál. Nem fogja azt mondani, hogy ,,nem mondom meg, ha nem ülsz be ide vágatni". Szerintem amúgy a szőke festék is pénzkidobás lenne. Valószínűleg szőkíteni kell a hajadat, és utána festeni.
2012. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a logika annyira nem működik hajfestékeknél... láttam én már narancssárga hajat, ami pont ebből született. Szerintem le kell szívatni a feketét, aztán fokozatosan világosabbra festetni. Csak fodrásszal!
2012. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

oké :) köszönöm a válaszokat. néztem pár videót youtube-on ahol fekete hajat festenek szőkével, és nem világosbarna lett az eredmény hanem narancssárga :S szóval akkor azt hiszem inkább kipróbálok egy szőkésbarnát, pl ilyet: [link]

és megnézem mi lesz belőle..

2012. jún. 24. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nyakamat teszem rá hogy nem fog sikerülni:)
2012. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást :D
2012. jún. 24. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem bántásból mondtam,de tényleg nem fog sikerülni. Mindenképp le kell szivatni a hajad egy erős oxival és utána rá a hajfesték,de abból se ilyen gagyi 10 perceset.

Ha ennyire elzárkózol fodrásztól,akkor legalább egy fodrászkellékest látogass meg ne drogériát..

Nekem fél évbe tellett szőke lenni feketéből,tudom te nem akarsz az lenni,de akkor is legalább 2 hónap ha nem akarod szétroncsolni a hajad. De mindenképp jobb lenne fodrász!

2012. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg igazuk van, nem fog ez így összejönni, mindenképpen szivatni kell a hajadat, mert narancssárga lesz (tapasztalat), a fodrász először leszívja, de lehet hogy közép barna lesz elsőnek aztán tud fokozatosan világosítani rajta!
2012. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Festék festéket NEM VILÁGOSÍT, tehát le kell szedni valamivel a feketét a hajadról, utána már lehet rákenni világosabbat. Amit szeretnél, az egy lépésben necces.
2012. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!