Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki hisz egy természet feletti teremtő Isteni erő létezésében, azt mindjárt, és azonnali hatállyal "hülyének" bélyegzik a szkeptikus, modern felfogású/életvitelű emberek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 22:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
56%

Miért van?


Passz!


Szerintem a szkeptikusok többsége nem tesz így.Aki meg még is az csak csinálja nyugodtan.

Miért foglalkozol velük?

Az ilyeneket ez élteti,hogy jól oda mondta és megbánthatott vagy harcba,vitába kényszeritett.

2012. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
45%

Nem modern, felfogású hanem Ateista.


Andrew Jósnő

2012. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
0%

Modern felfogású? xD Gondolom az aktuális 2012es évjáratra gondolsz, már a 11esek bigott idióták.

De ez így van.


A válasz: "Ha te nem ugyanazt tudod, amit én tudok, akkor dögölj meg."

2012. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
A szkeptikusok szeretnek bizonyítékokat látni, ami a hit esetében általában nem létezik. Ezzel nincs semmi gond egy bizonyos pontig, sok tudós is hisz abban, hogy van egy teremtő, de nem állítják például, hogy a Föld hatezer éves, a fosszíliákat az összeesküvő ateisták ásták el stb. Az ilyen embereket nyugodt szívvel lehet hülyének titulálni, még csak szkeptikusnak sem kell hozzá lenni, biztos vagyok benne, hogy rengeteg egyházi tudós csóválja néha a fejét a tengeren túli keresztények miatt.
2012. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
13%

Nem kell ezen csodálkozni kedves kérdező :)


A biblia ír arról, hogy hülyének, meg bolondnak nevezik a keresztényeket, mert nekik bolondság az.

Mi közben a teremtő pedig ezeket neveti, mert neki meg az bolondság amit a nem hívők tesznek és hisznek.

2012. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Ezalor ***** válasza:
76%

A troll az troll, olyan ember, aki észosztással meg bunkósággal próbálja nagyobb embernek érezni magát, vagy más szóval, növeszteni az "elektronikus péniszét".


Egy értelmes szkeptikus egyáltalán bele sem fog nézni az "ezotéria" kategóriába, nem hogy még írjon bele. Hiszen nem érdekli.


Nekem nincs bajom a szkeptikusokkal, sőt, még az ateistákkal és más dogmatikusan nem-hívőkkel sem amíg tiszteletben tartják hogy én másképp látom, és békén hagynak. Akkor én is békén hagyom őket, nem próbálok senkit meggyőzni. Az ő döntésük hogy miben hisznek vagy nem.



De az elég szánalmas amikor valaki csak azért ír hogy kötekedhessen és okoskodhasson. Igazából sajnálom őket, hogy már csak az tud nekik némi örömet okozni. Elég rossz lehet nekik az élet.


Ezalor

2012. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez egy korrekt megfogalmazás, de egy dolgot szögezzünk le! Én elítélem azt a fajta Judeo-kereszténységet, amire te is gondolsz nagy valószínűséggel!
2012. szept. 26. 22:50
 8/40 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, utolsó előtti! Mindig beelőz valaki, aztán kavarc van! :D
2012. szept. 26. 22:51
 9/40 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, ezt kifejthetnéd kicsit bővebben.


Pl. szerinted a Föld hány éves? A világunk hogyan keletkezett? Jó, Isten teremtette. De hogyan?


És szerinted lehet élőlényt készíteni?

2012. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
51%
Azok ateisták, csak szkeptikusoknak mondják magukat és reatardált sörét bunkók.
2012. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!