Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett? Vagy csak...

Lora00 kérdése:

Szellem lehetett? Vagy csak agyunkra a ment a Supernatural című sorozat?

Figyelt kérdés

Szóval, egyik este a barátnőmnél aludtam.Úgy 23:00-kor úgy döntöttünk,hogy lefekszünk. Még úgy 10 percig zenét hallgattunk majd ténylegesen megpróbáltunk elaludni. Párperc múlva felkapcsolódott a konyhában a lámpa. (a szoba ajtaja nyitva volt,valamit a szobában lévő ablakból át lehet látni a konyhába) Kicsit megijedtünk. A lámpa 5 perc múlva lekapcsolt,aztán újra felkapcsolt. Ez ismétlődött 10-15 percig. Később hangokat is hallodtunk,mintha léptek lennének... A függöny is megmozdult,de nyitva volt egy kicsit az ablak is,szóval ez okés. Aztán volt egy kis szünet,mikor a lámpa lekapcsolódott. Barimmal megnyugodtunk,hogy vége van. De aztán újra ki-be kapcsolt a lámpa.... Majd éjjel negyed egykor haza ért a barátnőm apja. A hangok és lámpa kapcsolgatás abba maradt. A spanom anyja átaludta az egészet. (jó neki! :D)

Amúgy szellemet nem idéztünk. Mind a ketten szeretjük a Supernatular (Odaát) című sorozatot. Most hallucináltunk? Vagy szelem volt? Esetleg agyunkra ment a sorozat....

Normális válaszokat lécci! Köszönjük : Csenge és Tünde


2012. okt. 3. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Tapasztaltam már én is , de ismerőseim is hasonlót. Szellemek léteznek, valaki elhiszi, valaki nem, valaki azt mondja,mindenre van logikus magyarázat, de szerintem vannak szellemek, én is éreztem már hasonlót. De nagyon sok szeptikus van.... én azt mondom ,hogy élje át az is aki nem hisz az ilyenekben!
2012. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Barátnőm megvan győződve arról,hogy a nem rég elhunyt nagypapája volt az....

Köszi válaszodat!

2012. okt. 3. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Igen, az agyatokra ment a sorozat, de ez megbocsájtható, mert nagyon jó műsor. Egyébként én betörőre gyanakodtam volna, ami szintén lehet annyira para, mint valami állítólagos természetfeletti cucc.
2012. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:
9%
vagy csak sima zárlat volt
2012. okt. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Néhány cigány akart a lakásból ellopni egy-két dolgot.
2012. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
86%
Erre nekem is van egy sztorim. A barátom mindig kérdezgette esténként, hogy hallom-e a zajokat, amit ő, meg láttam-e valami furcsát. Állandóan a szellemekkel piszkált, már tisztára beparáztam, mert meghaltak a dédszülei és az ő házukban laktunk. Egyszer olyan hajnali 1 órakor (nyáron nyitott ablaknál) hallottam valami mászkálást az udvaron meg a szomszéd kutyája is ugatott. Aztán azt éreztem, hogy figyelnek, mintha benézett volna valaki az ablakon. Már eléggé féltem, de mondogattam magamnak, hogy csak képzelgek, mert állandóan a hülye szellemekről hallgatok otthon. Aztán hallottam a lépéseket a padláson felettünk. Kb összecsináltam magam, de nem keltettem fel a pasimat, nehogy cikizzen milyen félős vagyok. Kimentem a fürdőszobába, felkapcsoltam a villanyt és nem hallottam több zajt. Reggel kiderült, hogy valaki ott járt, elvitt pár cuccot az udvarról, padlásról. Plusz ott volt két sáros lábnyom az ablak alatt. Tehát ennyit az ijesztgetésről meg a hallucinációról. Utána a barátom kint ült több éjszakát fekete futócuccban a ház előtt, de nem jöttek vissza.
2012. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:ijesztő lehetett...

köszi,most már megnyugodtunk,hogy egy kicsit (nagyon) sokat néztük a sorozatot. de olyan jóó sori! <3

tényleg köszi mindenkinek!

2012. okt. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!