Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonlitok egy Odaátos szerepl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlitok egy Odaátos szereplőre, most ezt nem vágom áldás vagy átok?

Figyelt kérdés

Lényeg az, hogy valahogy valamiért (ne kérdezzétek milyen okból kifolyólag gözöm sincs) de a sorozat alkotói szinte teljes mértékben elkapták azt a stílusvilágot Dean Winchesterrel kapcsolatban amit én is magaménak tudhatok. Külsőre is eléggé hasonlitok a szinészre, és a ruháim stílusa (flanel ingek, farmer, motoros bakancs) is mondhatni teljesen megegyezik a szereplőével, igy a stilus hozza magával a zenei ízlést is valahogy (vagy forditva), bluest, metált, led zepet hallgatok. Kisérteties dolog de mintha rólam mintázták volna a karaktert (persze nem). Nem a sorozat után "alakultam át" hanem már kamasz korom óta ilyen vagyok...

Amikor a sorozat indult magyarországon akkor voltam kb 22, azidőtájt jöttem össze akkori barátnőmmel. Na én akkor semmit sem tudtam az Odaátról, de furcsa volt hogy barátnőm hirtelen fülig szerelmes lett belém. Furcsáltam hát rákérdeztem, persze nagyot lestem amikor megnéztünk együtt 1-2 részt. Volt már azóta más barátnőm is de mindegyikkel hasonló volt a helyzet, én voltam az "ő kis Dean-jük" :D

Nem tudok elvonatkoztatni attól hogy mintha a karaktert látnák bennem a lányok és nem engem (de mint mondtam szinte tök olyan vagyok) tehát nem annyira lenne vészes de akkor is :D Most nincs barátnőm mert már kezd zavarossá válni a helyzet hogy most hogyan ismerkedjek (najó eleinte azért néha kihasználtam a helyzetet de akkoris:D)? Költözzek olyan országba ahol nem vetítik?:D

Lányok, fiúk vélemény?? Köszi



2012. máj. 20. 05:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"de furcsa volt hogy barátnőm hirtelen fülig szerelmes lett belém"



XD

2012. máj. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
:) Örülj neki! Dean egy jóképű pali, akinek a karaktere megegyezik nagyrészt azzal, amit egy nő szeretne a férfitól. Határozottság, törődés, felelősségteljes viselkedés...
2012. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Volt már srác ismerősöm, aki nagyon hasonlított egy színészre, és bezsongtam hogy úúúúú, tiszta Chester. De nem zúgtam bele, pedig imádom a színészt. Lehet hogy a csajok odavannak azért mert olyan vagy kívül belül. Ez félig jó, ha látod hogy téged szeretnek, félig rossz, mert nem tudhatod biztosra hogy most akkor Deannek látnak, vagy a szerelmüknek aki kicsit hasonlít Deanre. De lehet hogy találsz majd egylányt aki nem nézi az Odaátot (sok ilyen van, én sem nézem ) És beléd szeret, azért aki vagy.
2012. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Igazából én a kettő közül inkább áldásnak venném a dolgot, hogy egy klassz sorozat szereplőjének hasonmása vagyok, de valójában mindenkinek van több hasonmása is, tehát ebben semmi különösebben érdekes dolog nincs szerintem....

Engem, és szerintem sok más embert is tévesztettek már össze mással.....

2012. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

Megadod a számod? :3

Csak vicceltem.

Tényleg sz@r ügy, de nem nagyon lehet ellene mit tenni. Vagy a stílusodon változtatsz, vagy beletörődsz a helyzetbe.

Ha az arcod, a tested és a humorod is olyan, mint Deané, akkor azért ne nagyon sajnáld magad! xD


Ja, és nagyon tré a helyesírásod.

2012. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mint írtam, eleinte én is áldásnak vettem de már kicsit kezd idegesíteni a dolog :)) Azt hogy külsőre is hasonlítok rá, azt úgy értettem hogy igen, az arcom meg a testalkatom is hasonló. Most képzeld el hogy ugyanabban a szerelésben vagyok kb, volt már aki megjegyezte hogy hol a Chevyd Dean, meg hogy mennyire ciki hogy utánozok egy sorozatszereplőt... :D Most erre mit lehet mondani? Én voltam előbb...? :D

De végül is tök mindegy, nem nyavalyogni akartam bocs :D

Zöld kéz mindenkinek, köszi :)

2012. máj. 20. 16:31
 7/24 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a stílusomon nem szeretnék változtatni mert ez vagyok én, tehát másképp nem is tudnám elképzelni magam. Az csak egy szerencsés/peches véletlen hogy végül Dean hasonmás lettem.... :)
2012. máj. 20. 16:33
 8/24 anonim ***** válasza:

küldesz privátba képet? nagyon kiváncsi lettem

18 l :)

2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

jKüldjél már nekem is, pls xD

Nyugi, nem fogok rád akaszkodni, de kíváncsi vok, mégis mekkora a hasonlóság :)

2012. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Nekem is küldhetnél. :DD De csak kiváncsiságból, hogy mennyire hasonlítsz rá. :DD
2012. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!