Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek Fénylények? (tovább...

Léteznek Fénylények? (tovább lent)

Figyelt kérdés
A napokban a blogter.hu n találtam egy blogolot aki fénylénynek mondja magát. A monogramja F.L. Én csak azt nem tudom megérteni,hogy ezek az emberek mi alapján csinálnak magukból (bohocot). Tényleg nem. Valami Attolotofot eljövetelét hirdeti. Ti hallottatok erről? Köszönöm.

2012. okt. 4. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kisebbségi érzése van F.L-nek.

Feltűnésre vágyott, így kitalálta a hülyeségét.

Most pedig nézi, hogy hányan olvassák, lájkolják, stb.

Marhaság.

Ennyi erővel én földlény vagyok, mindjárt photoshopozok egy képet bizonyítéknak...

2012. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Én pedig fényevő vagyok.

Akkor ez most kannibalizmus??? :-(

2012. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:) elhiszem amit mondasz,van benne igazság. Én beleolvasgattam a blogjába,annyira beleéli magát abba amit ír,hogy az ember aki hiszékenyebb természetü simán beveszi. Valaki meg is jegyezte,hogy idézem /egy új vallás létrejöttének vagyok a tanuja.../ szóval nem kizárt,hogy az van kialakulóban.
2012. okt. 4. 10:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 10:35,nem tudom ha nevezhető kanibalizmusnak,de akkor mindannyian azok vagyunk mert a fény az élet,fény nélkűl nem lenne élet.
2012. okt. 4. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg egyfajta kisebbségi komplexus, de ez működhet akár tudat alatt is. Szerintem ő valóban elhiszi ezt magáról, így menekül a valóságtól. De nem tudatosan, szóval meggyőződéssel írhat róla, egy egész kis világot is felépíthet magában, és abban él.
2012. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,igen ez nincskizárva. És eddig minden rendben is van mert senkinek a hitében nem lehet turkálni és szabályozni. A próbléma ott kezdödik amikor másokat is belevon abba,lehet,hogy az illető addig a "helyes úton" járt de feladta azt és követni fog egy helytelen útat. Lásd pl a Mormon vallás,én most itt nem ítélkezni akarok valaki felett de azért érdemes ezen elgondolkodni.
2012. okt. 4. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:

"az illető addig a "helyes úton" járt de feladta azt és követni fog egy helytelen útat"


Ez egy örök probléma, hogy kinek mi a helyes, és létezik-e abszolút helyes. Egy ember hasonló agymenése nyilván képzelgés, de ha több millióan hisznek benne a világban, akkor már nem lehet ilyen egyszerűen elintézni. Valószínűleg az első keresztényeket is őrültnek gondolták, ma meg természetes, ha valaki keresztény hívő.


Mindenkinek magának kell eldöntenie, miben hisz. Annyit tehet mindkét oldal, hogy feltárja az ismereteit, hogy ne egyoldalúan döntsön, aki olvassa. Meg személyiségtől is függhet, különféle frusztrációktól, szülői-baráti hatásoktól, stb., hogy ki mennyire hiszi el.

2012. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, az ilyen emberek szürkének, unalmasnak érzik magukat, valamint valós vagy képzelt testi-lelki hibáik miatt letértek az önazonosság felé vezető hosszú útról, és bevonultak az önámítás, képmutatás és az arrogáns, tudatlan egoizmus díszletkikötőjébe, amelyet az internet személytelensége miatt oly könnyű felépíteni, miközben a monitor előtt görnyedve fokozatosan és visszafordíthatatlanul elszakadnak a valóságtól. Az erőfeszítéstől könnyezve próbálják magukra aggatni azokat a tulajdonságokat, amelyek hiányoznak belőlük és amelyeket oly nagyon magukénak akarnak tudni, de közben, azon pillanatokban, amikor akaratlanul is átsejlik a tudatuk hátterébe rejtett igazság a saját maguk által építgetett hazugság-falon, újra és újra átérzik, hogy mennyire eltávolodtak saját maguktól, és hogy valójában egy fikarcnyit sem hisznek arról, amit leírnak. Ilyenkor néhány pillanatra összefacsarodik a szívük, pillantásuk üvegessé válik, ahogy átcsap rajtuk a kétségbeesés, elveszettség és csalódás elsöprő hulláma, de hamar erőt vesznek magukon: előveszik kedvenc alteregójukat, majd rittyentenek egy jó kis posztot a fénylény-lét nehézségeiről.


Üdvözlettel:

A Kétségek Éjfeketén Tornyosuló Behemótja

2012. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók,nem akartam a vallásra téríteni a témát mert sztem semmi köze ahhoz,de mindannyiotoknak igazatok van. Valaki ott űl a monitor elött és igyekszik valami olyant kreálni amitől nagyobb lessz az önbizalma (véli ő,vagy talán el is hiszi). A lényeg az mint ahogy írta a kedves utolsó elötti hozzászoló,az igazság mindenkinek mást jelent. Valaki aki nyiltan a fotója melett F.L monogramot használ,a nyíltan válalja mindazt amit leír. Ha valaki dugiba csinálja ezeket a dolgokat az kamuzik,vagy szégyeli amit mond és csak szórakozik,ez nem veszélyes a többiek számára,de ha nyíltan válalja mindezt akkor bizony lehetnek kővetői nemsokára és lehet nem is kevesen. És akkor megint csak azon kapjuk magunkat,hogy verik az ajtónkat csak most már nem J.T nvében hanem F.L lessz a lényeg. Mindig az menő ami új. Ez a lehetőség sincs kizárva. Köszönöm véleményeiteket.
2012. okt. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!