Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi volt ez?...

Szerintetek mi volt ez? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdeném hangsúlyozom,hogy nem vagyok egy beszari alak,nem hiszek a szellemekben.Istenbe hiszek és nem a sok spiritista hülyeségbe. 2 héttel ezelőtt,pontosabban 09.19-dikén,3 műszakis voltam.Másnap reggel tehát 20-dikán be kellett mennem Szolnokra mert megjött a földtámogatás pénzem,így beszéltem vezetőséggel,hogy dolgozom éjfélig és utána engedjenek el,hogy reggel pihenten tudjak menni elintézni a dolgaimat.Aznap délután gyalog mentem mert az autót megmostam,hogy legyen tiszta másnapra a távolság kb3 km a munkahely és a házunk.Én egy órakor szépen fogtam magam és elindultam hazafele,ahhoz,hogy megértsétek,a munkahelyem a falun kívül van,a falu szélén van egy lerobbant ház,mi 10 éve lakunk itt de én még soha senkit nem láttam ott annál a háznál,legfeljebb gyerekeket játszadozni.Se ajtó se ablak nincs már rajta,szerintem ellopdosták,elvihető volt azt elvitték a falak meg a tetőnek egy része van még meg,a hátsó része be van szakadva.A lényeg az,hogy akkor éjszaka amikor már kb egy olyan 10m lehettem a háztól úgy tűnt mintha valaki ott állna az "ajtóba" oda világítottam a lámpával,senki sehol,/biztos képzelődőm/haladtam tovább hazafele,mikor körülbelül egy vonalba értem a házzal,a szemem sarkából arra lettem figyelmes,hogy újra ott áll az a valaki az ajtóba,megálltam és figyeltem,ő nem nézett rám hanem mintha várna valakit úgy a falu fele nézett hirtelen fogta magát bement a házba és eltünt a szemeim elől.Na ekkor lett tele a hocipőm.Mondom hát nem hiszem el,hogy ennyire semmibe vegyen mivel ő is kellett lásson engem még jobban mint én őt mert én az út közepén voltam.Már tűnt el ennek annak a faluban csirke meg miegymás,mondom megyek és ha valami lopással elkapom nem fogja megköszönni amit kap.Nagy dirrel durral be is megyek a házba,még beszélek is hozzá,figyelmeztetem,hogy láttam és nekem jobb ha előjön mert ha én keresem meg rosszul jár....semmi,, síri csend.Bemegyek a másik szobába,vagyis csak az ajtóig tudtam menni mert be van szakadva,szólítom beszélek,,senki."Én úgy megverlek ha nem jössz elé,hogy össze szarod magad!!" kiáltottam. Abban a pillanatban,egy olyan sikítás szakította félbe a saját hangomat amit még életembe nem hallottam,lámpa kiesett a kezemből a füleimhez kaptam és nagyon beszartam,ez nem volt elég mikor megfordultam egy akasztott ember lógott a szemeim előtt az előző szobában,a lámpa ami a földön volt majdnem rávilágitott,vagyis inkább a sugarába láttam amit láttam.Hát nekem ennyi volt,azt sem tudtam,hogy hol meneküljek,és nem is tudom hogy jutottam ki.Amit tudok az az,hogy otthon a feleségem beszél hozzám,és kérdi,hogy milyen baj van mi történt.Rá két napra beszámóltam a papnak aki mosolygott rajtam,láttam rajta,hogy nem hisz nekem.Egyedül a testvérem tud még róla na megy az asszony,nem akarom nagy dobra verni mert még a végén diliházba kötök ki.De TUDOM MIT LÁTTAM!Van valki szakember itt aki esetleg elmondaná a véleményét? Ne kérjetek cimet semmi féle módon mert nem adok,nem akarok a hülye sztárok közé tartozni.Előre is kösz a segitséget.

2012. okt. 4. 18:45
1 2
 1/20 chrishu ***** válasza:
Bírom a történeteidet de ez gyenge lett
2012. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
na jó,hagyjuk a pcsába az egészet....történeteimet????
2012. okt. 4. 19:25
 3/20 chrishu ***** válasza:
Ezesetben egy újab kamukérdező regisztrált az oldalra?
2012. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
És azóta is ott lóg a falon,az ember mert unatkozik!
2012. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kérdezö ! Itt mindenkit kamuzónak titulálnak. Az elöbb engem is. Sajnos itt nem találunk válaszokat mert vagy lekamuznak vagy lehülyéznek.
2012. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát szerintem beköltözött valami szellem abba a házba. És gondolom el akart ijeszteni azzal a sikollyal, hogy hagyd békén.

Én tuti többet rá se néznek arra a házra.:S

2012. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A ház régi tulaja lehet, aki valószínűleg nem természetes halálban távozott a másvilág felé. Vagy dolga van még, ahogy írtad, lehet vár valakit, és te ebben megzavartad. Ezzel rád akart ijeszteni, hogy ne ólálkodj arra felé feleslegesen. Betörtél a területére, mégis mit vártál? Kerüld el legközelebb, mert eddig nem bántott, de ha feldühíted őt, aki már lehet amúgy is haragos, vagy csalódott lélek, jót ne várj. Akár rád akaszkodik, ha nem túlságosan röghöz/helyhez kötött. Én elhiszem neked, amit láttál, tudom, hogy mennek az ilyen dolgok...Remélem tudtam segíteni!
2012. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Így van, csak kerüld a helyet, nincs ott keresnivalód.
2012. okt. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kocsis Anett ***** válasza:

Tudom h az én válaszom ellenkezik a többiekkel , de szerintem segítened kéne neki egyedül v baráttal v esetleg család taggal. Ha várt valakit ak valahogy meg kéne tudnod hogy halt meg.DE NE LÉPJ BE A TERÜLETÉRE !!! AZZAL MÉGJOBBAN FELIDEGESÍTED!


én mikor szellemet hallotam mikor megszólított , nem tudtam mi volt és egyből szellemre gondoltam és asszem azt akarta h segítsek , de nem tudtam h segítsek ezért hagytam h megoldódjon magától a dolog , de ez közbe még megpróbálta h figyeljek.


DE AZ A LÉNYEG H SEGÍTENED KELL NEKI A TOVÁBB LÉPÉSHEZ!

2012. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell félned, hogy sztár leszel ezzel a történettel, maximum tényleg a diliházban fogsz kikötni. Mindazonáltal ha nem kamu a történet, akkor nem ártana elmenned pszichológushoz (direkt nem pszichiátert írtam), a skizofrénia tünetei is jelentkezhettek rajtad.
2012. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!