Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek történt már hasonló...

Veletek történt már hasonló dolog? Odajött hozzám egy ember. (folyt. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval ma buszon voltunk anyukámmal, már készültünk leszállni. Erre odajött hozzám egy 50-60 év körüli ember, kedvesen rám nézett, és ezt mondta: "remélem meg fogod találni azt az állást, amire vágysz. Tudom, most nehéz, de kitartónak kell lenned. Megtérül majd ez a két év." (nem szó szerint)


Azt sem tudtam, hogy kicsoda, micsoda. Anyukám sem ismerte föl. Együtt szálltunk le a buszról, ő másik irányba ment, én pár pillanat múlva hátrapillantottam, de akkor már nem volt ott.


Az az érdekes, hogy tényleg nem ismerem, soha életemben nem láttam. És honnan a fenéből tudta, hogy 2 éve vagyok állástalan?


Veletek történt már hasonló? Még most sem tértem magamhoz teljesen.



2012. aug. 9. 22:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Férfi volt, elég szakadt gúnya volt rajta, de nem volt szagos. :)
2012. aug. 9. 22:33
 2/21 Heinz Szabolcs ***** válasza:
lehet hogy egy szellem volt, aki jot akar neked és probált segíteni, hogy ne aggodj lesz állásod egyébként én is csak megerösíteni tudom
2012. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
lehet hallott titeket erről beszélni.
2012. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk szóba került az önéletrajzom (beleírom a start-kártyát), de a 2 évet tuti nem említettük meg.


Köszönöm a jó szándékú válaszokat, várom még őket!

2012. aug. 9. 22:58
 5/21 Antimod ***** válasza:
Nem történt még ilyen, de ettől még igaz lehet, mert telepátia létezik, és akkor elképzelhető, hogy gondolatolvasás is.
2012. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Ez egy jo szellem volt. Kozeli ismeroseid kozott nincs aki meghalt?
2012. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kb 3 hete meghalt nagymamám testvére, de ő nő volt. :) Nagyon szerettem, mivel közvetlenül nagymamám szomszédja volt, így hozzá is sokat jártunk.
2012. aug. 10. 15:58
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Istengyík... ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2012. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Istengyik egy 9 éves aki ürlénynek hiszi magát ne vegyétek komolyan...

Amugy az eltünés lehet átment valami másik járdára stb..

2012. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem is az eltűnés itt a lényeg, valóban átmehetett másik járdára, vagy eltűnhetett egy kocsi mögött.

Nekem inkább az, hogy megemlítette, hogy 2 éve itthon vagyok. Honnan a manóból? Erről nem beszélek soha senkinek, szégyellem amúgy is, hogy ilyen régóta állástalan vagyok.

2012. aug. 10. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!