Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Voltak-e más esetek, amikor a...

Voltak-e más esetek, amikor a haldokló idő előtt kilépett a testéből?

Figyelt kérdés
Nagy Katalin orosz cárnőről olvastam, hogy a szolgálói éjszaka meglátták, ahogy hálóingben bemegy a trónterembe. Nem jött vissza. Benéztek a szobájába. Az ágyában aludt, rémes szürke arcszínnel. Felkeltették. Bementek vele együtt a trónterembe. A trónon ott ült a cárnő villódzó, áttetsző mása. A cárnő rettenetesen megijedt: "Goszpogyi pomiluj!" Kómába esett. Két nap múlva meghalt.

#szellem #haldoklás #testből kilépő
2012. okt. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az áttetsző, villódzó mása nélkül képes volt felkelni a test?


az biztos, hogy az orosz udvarban elég kemény dolgok mehettek (okkult téren)


szerintem nem kizárható, hogy ilyesmi megtörténhessen

2012. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
LSD
2012. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy másik ilyen sztori.

Az angol flotta erődemonstrációt tartott valamelyik arab ország partjainál. Tódult a nép a partra megnézni. Egy jóstehetséggel megáldott dervis még toborozta is a népet: "Allah ma meglátogatja a hitetleneket. Gyertek, nézzétek meg!"

A flotta parancsnoka valami vén szenilis lord volt. Nevezzük Lord Halcan Fingaw admirálisnak! Az volt a mániája, hogy megmutatja a bámészkodóknak, milyen gyorsan tudnak fordulni a nagy böhöm angol cirkálók. Az egyik hajót merőlegesen nekivezette a másiknak, és csak az utolsó pillanatban vezényelt fordulást. Az alacsonyabb rangú tisztek persze nem mertek ellentmondani neki. Ez addig ment, amíg egyszer nem sikerült az összeütközést elkerülni. Na, most jön a kettes számú ezoterikus poén.

Lord Halcan Fingaw admirálist ugyanabban az órában látták a londoni klubjában végigsétálni!

2012. okt. 11. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
tudom, én meg olvastam hogy a magyarok úgy kerültek ide, hogy valami csodálatos szarvast üldöztek...
2012. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi szükség ilyen marhaságokat akár el is olvasni-- elhinni pedig ostobaságra vall.


Ha valaki komában van a lelke még ott lehet.


amásik ha a lélek kilép a testből attól még élő a test de komában van ez a másik változat.


Ha a lélek kilép a testből azt esetleg nagyon szűk,nagyon kicsi, mint egy koporsó, és tökéletesen sötét helyen látható, de annak is inkább halovány fénysugárzása. Különben csak speciális fényképező géppel HA!


ehhez tudni kell először is MI A LÉLEK VALÓJÁBAN?!


Ha tudni szeretnéd írd be a keresőbe ezt a blog-fejezet cimet 19. f. A két csodálatos lelkünk.


Először is nincs test, se ruha se arca, se keze, se lába, se test látszólagos forma!


A lélek energia szálaknak összessége-- amíg élő addig aranysárga színű amikor már holt és becsültessen élt akkor hófehér ragyogású energia szálak összessége ami bizonyos ideig még megrajzolja az eredeti emberi formát de csak addig, amíg egy helyben topogva állni próbál. amikor közlekedik akkor eléri a fénysebességet most itt van a következő percben a világ másik felén.


Ezért nem szabad halott-idézgetésekkel szórakozni, mert aki életében rendes ember volt az olyanok azonnal elindulnak a Fényhez. Akik pszichopaták voltak a lelkük is torzult, rideg érzelem nélküli-- ezek a veszélyesek ha megérzik az ilyen buta babonaságként űzött játékokat a holtak idézgetésével!

2012. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!