Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bebizonyosodott a Loch Nessi...

Bebizonyosodott a Loch Nessi Szőrny létezése. Mit szósz?

Figyelt kérdés

Azt állítja egy brit tengerész, hogy elkészített az eddigi legjobban sikerült képet a Loch Ness-i szörnyrő.


George Edwars brit tengerész 26 éve próbálja lencsevégre kapni a Loch Ness-i szörnyet. Kitartásának végre beért a gyümölcse: bemutatott egy fotót, amin állítólag a legendás állat van. A Daily Mail-ban leközölt fotón tényleg van valami domborulat a víz felszínén, ami valójában bármi is lehet. Edwarson határozottan állítja, hogy a szörnyet örökítette meg a fényképezőgépével, és abban is biztos, hogy ez a valaha készült legjobb kép Loch Ness hírességéről.



– Lassan úszott fél mérföldnyire tőlem a sötétszürke állat, legalább öt percig tartózkodott a vízfelszin közelében, majd elmerült és nem láttam többé. Meg vagyok győzödve arról, hogy Nessie-t láttam. Hiszek ezekben a lényekben, amúgy is túlságosan sokan látták már, ennyi ember nem hazudhat - érvelt a hatvan éves tengerész, aki még tavaly novemberben lőtte a fotót, csak még elemzésre is elküldte az Egyesült Államokba.


[link]


2012. okt. 12. 21:29
1 2 3
 1/23 zsoltiba válasza:
32%
Az Egyesült Államokba pontosan hova? Az USA területe 106-szor akkora, mint Magyarország. Ez is egy jó példa, hogy az Internet minden ökörséget elbír!
2012. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
ez csak egy hal
2012. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Micsoda bizonyító erejű kép. XD

Azóta biztos a NASA foglalkozik az üggyel.

2012. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Legalább 5 percig úszott a felszín közelében és csak egy ilyen szar képet sikerült csinálni?


Másrészt ez hol bizonyít bármit is? Ilyen képet én is csinálok...

2012. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Ez aztán Nessie!

Nessie semmi, fogd meg jól!

2012. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Nessi-e?

Frászt!

Anyósom beugrott a tóba fürödni.

Onnan tudom biztosan, hogy amikor a mama bemerült, két métert emelkedett a vízszint!

2012. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Ülj le, eggyes !!!
2012. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Paradicsomszósz! :)

Ezt a képet a Hihetetlen magazinban láttam először. Igazából bármi lehet, így az is lehetséges, hogy Nessie van a kèpen.

2012. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
az nem nessie hanem messi. beküldték, hogy hozza ki ramos labdáit a tóból.
2012. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 mustafa33 ***** válasza:
Mit szólnák, más is ismerheti az anyósomat.
2012. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!