Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bebizonyosodott a Loch Nessi...

Bebizonyosodott a Loch Nessi Szőrny létezése. Mit szósz?

Figyelt kérdés

Azt állítja egy brit tengerész, hogy elkészített az eddigi legjobban sikerült képet a Loch Ness-i szörnyrő.


George Edwars brit tengerész 26 éve próbálja lencsevégre kapni a Loch Ness-i szörnyet. Kitartásának végre beért a gyümölcse: bemutatott egy fotót, amin állítólag a legendás állat van. A Daily Mail-ban leközölt fotón tényleg van valami domborulat a víz felszínén, ami valójában bármi is lehet. Edwarson határozottan állítja, hogy a szörnyet örökítette meg a fényképezőgépével, és abban is biztos, hogy ez a valaha készült legjobb kép Loch Ness hírességéről.



– Lassan úszott fél mérföldnyire tőlem a sötétszürke állat, legalább öt percig tartózkodott a vízfelszin közelében, majd elmerült és nem láttam többé. Meg vagyok győzödve arról, hogy Nessie-t láttam. Hiszek ezekben a lényekben, amúgy is túlságosan sokan látták már, ennyi ember nem hazudhat - érvelt a hatvan éves tengerész, aki még tavaly novemberben lőtte a fotót, csak még elemzésre is elküldte az Egyesült Államokba.


[link]


2012. okt. 12. 21:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mindegy :) Annyi állatfaj van még, amit nem ismerünk. Ki tudja milyen állatfajok vannak ezen a Földön. :)
2012. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az már biztos, hogy nagyon sok állatfajt nem ismerünk. (De ezek leginkább sokkal kisebb méretűek.)

Abban azonban biztos vagyok, hogy a legveszélyesebb, legkiszámíthatatlanabb, leglogikátlanabb állat maga az ember!

2012. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen? És akkor modnjátok már meg hogy hogyan szaporodik? Netán örök életű?? Vagy társai is vannak? :) Már 200 éve "meglátta" egy ember. Azóta úszkál benne? És miért csak ott található meg? A tengerekben miért nincs?
2012. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!