Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vámpíroknak hány szemük van?

A vámpíroknak hány szemük van?

Figyelt kérdés
Nekik szerintem biztos,hogy van harmadik szemük,mert ők természet fölötti lények,már csak az a kérdés,hogy van e negyedik?

2012. okt. 14. 11:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen mert a vámpírok gyakoriznak, felfedik kilétüket, személyleírást adnak magukról és még csak nem is olyanok minta vámpírok...
2012. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Minden embernek van harmadik szeme. Itt inkább az a kérdés, hogy mennyire nyitott a vámpiroknak. Mivel spiriutális szemszögből fejlettebbek, mint az átlagember, ezért valamennyivel nyitottabb a harmadik szemük. Mondjuk attól is függ ki mennyire foglalkozik a harmadikszemével meg egyéb spirituális dolgokkal.
2012. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én most olvasom a Daren Shan sorozatot, és nagyon jó könyv, de nincs túl sok valóság alapja szerintem.Véleményem szerint a vámpírok nem léteznek ÚGY, ahogy az általában hiszik. Szerintem démoni lények, és kétlem, hogy több szemük van, de az lehetséges, hogy van egy hatodik, esetleg hetedik érzékük.
2012. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Shai-Hulud ***** válasza:

Nekem ember létemre is négy szemem van.

Igaz, ebből kettő tyúkszem...

2012. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13. Én ismerem vámpírt és 6 szeme van.
2012. nov. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!