Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék egymagam nekiáll...

Hogyan tudnék egymagam nekiállni kideríteni, léteznek-e természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

Konkrétan a vámpírok és a wicca vallás érdekel. Ne hurrogjatok le, alapvetően egy iszonyú sok szabadidővel rendelkező szkeptikus vagyok. Csak nekem az, hogy jaj nem találkoztam még egy vámpírral se, de még a családtagjaim se, nem elég arra, hogy 100% biztosan kijelenthessem, nem léteznek ilyen lények. Unatkozom, szeretnék utánajárni magam a témának.


(Amúgy azt természetesen tudom hogy a wiccák létező, hús-vér emberek, csak azt nem tudom, mennek-e bármire is a különböző szertartásaikkal, vagy csak csinálják mert náluk ez a szokás. Egy wiccát sem ismerek személyesen, csak könyveket olvastam a témában.)


Szóval hogyan lehet egy ilyesminek nekiállni? Úgy vélem, a "böngészem a netet meg elolvasok pár könyvet és ennyi" nem a legcélravezetőbb megoldás. Egy hasonló felfogású (vagy a dologban még biztosabb) kezdővel is szívesen összeállnék, hátha többen többre megyünk, de ilyet is hol találok?


2012. okt. 23. 02:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A vámpírokkal kapcsolatban szerintem érdemes megnézned néhány erdélyi kastélyt, temetőt, bár nem hinném, hogy találnál valamit.

Wiccák vannak Magyarországon is, úgy tudom ilyen kötésekkel, meg ilyenekkel foglalkoznak.

2012. okt. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Kérj meg egy atlantiszi fényjárót, hogy teleportáljon el Vámpíriába.
2012. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A wiccák is olyan kamuzsákok mint a többi ezós.


A vámpírok pedig történetek szereplöi, így kétlem, hogy találnál egyet is.

2012. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Zsizsik666 ***** válasza:

Vagy kideríted hol látták ezeket, elutazol oda, pl. ahol a chupacabra tanyázik, és összehaverkodtok, ami azért elég sok pénz. Vagy iszol egy kis ayahuasca-t, illetve, vesztek egy kis LSD-t és megis van a nagy találkozás.

Szellem nem jó neked?

2012. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lupus ***** válasza:
100%

A kérdés az, mennyire vagy elszánt. Mert szerintem ahhoz, hogy tényleg megismerd a Wiccákat, a szertartásaikat és azt, hogy azok működnek-e csatlakoznod kellene e wicca közösséghez. Ha elég elszánt vagy.


A vámpírokat meg hagyjuk már, egy kiforgatott és félreértett szimbólum, amit akkor amikor kitalálták még értették, mit jelemt, aztán hülye babonává, majd csillámló selyemfiúvá alakították.

2012. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lupus: Nem az a kérdés, hogy elszánt vagyok-e vagy sem, hanem hogy nézne már az ki, hogy odaállítok egy közösséghez hogy azért akarok csatlakozni mert érdekel mit és hogyan csinálnak, de igazából nem hiszek magában a dologban, az isteneikben, istennőikben... :)


Veronica: Te most tettél fel egy karmáról szóló kérdést, a karma nem kamu, mi? :) (Bár ahogy nézem törölték... legalábbis most nem találom. Pedig nem tűnt olyanfajta hülye kérdésnek.)


(Köszi a választ mindenkinek amúgy - nem én pontoztam le senkit, ha valakit ez érdekel.)

2012. okt. 25. 15:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Sehogy mert nem igaz. De ne is foglakoz ilyen butasággal van sok szép értelmes dolog az életben mint az ilyen buta babonaság
2012. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Szerintem hagy döntsem el én mivel foglalkozom. Hidd el, jut bőven elég időm az értelmes dolgokra is. :)
2012. okt. 27. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdezö: Áttették humorba sajnos a kérdésem :)
2012. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Vámpírokat elfelejtheted...Vlad Tepes román uralkodó élt a Bran(románul) kastélyban, aki annyira keményen tartotta be a törvényeket, hogy amikor trónra került szinte minden bűnözőt lefejezett, vagy különböző kínzóeszközökkel ölt meg.Az emberek ezért a viselkedéséért nevezték el Draculának, de ez nem több mint történelem.Vámpír biztosan nem létezik.A többire én is látok esélyt.
2012. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!