Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bloody Mary Létezik?

Kacsacsimp kérdése:

Bloody Mary Létezik?

Figyelt kérdés
Egyszer nemrég azt álmodtam hogy a barátnőimmel fogadtunk hogy az kap 1200 ft.ot aki meg meri idézni bloody mary-t. Nem tudom miért de rám esett a választás ezért én mentem. Gyertyát is gyujtottam mit tom én minek és elkezdtem mondani:az első Bloody Mary-nél hideg lett a másodiknál olyan érzésem lett mintha valaki figyelne a harmadiknál miután kimondtam csönd lett. Egyszercsak harangok szólaltak meg nekem meg mintha valami megvágta volna a kezem el kezdett vérezni és aztán meg nem tudom miért annyira megijedtem hogy a félelemtől lebénultam és összeestem és nem bírtam felkelni aztán felébredtem. De magát B.M-t nem láttam. Nem is hittem benne eddig az álomig. ez az álom olyan valóságosnak tűnt, szerintetek létezik?
2012. okt. 26. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik! Leginkább a bárokban a bármixer körül szokott feltűnni.
2012. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1200ft-ból 3 Bloody Mary is kijön.

Nekem már sikerült megidéznem és szeretem.

2012. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Tudtad, hogy ha pontban hajnali háromkor azt kiabálod a tükör előtt, hogy Bloody Mary, megjelenik mögötted anyád és elzavar aludni?
2012. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát elárulom hogy idézd meg de nem ám elárulod valakinek!!!

kellékek!:

4cl

Vodka

2cl

Lime

15cl

Paradicsomlé

pici

pici

Bors

2-3 csepp

Worchester szósz

2-3 csepp

Tabasco szósz

megidézés!:

Fogjunk egy High Ball poharat és töltsük meg jéggel. Majd a shakerben mixeljük össze a Bloody Mary koktélhoz szükséges alapanyagokat és szűrjük bele a pohárba. A fűszerezéssel vigyázzunk! Ki-ki a maga szája ízének készítse. Majd zeller zölddel díszítsük.

csak óvatosan az előidézettel megárthat! :DDD

2012. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen!De el ne mond neki mert elhiszi!
2012. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Létezett :-)


[link]

2012. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, létezik és néhány pohár sörrel megidézhető.
2012. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát az tuti hogy azt az 1200 forintot buktad a fogadásban. Szóval kezdj el szomorkodni :'(

Szomorkodjunk együtt! xd

2012. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kérdező Bloody mary megidézésével és más hasonló "elemek" idézésével nem nagyon kéne játszani ha csak nem akarsz magadra szabadítani valamit, vagy olyat látni a tükörben amit nem kéne..
2012. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ne,ezt a kérdést,már vagy 200-szor feltették.....Amúgy meg nem lehet tudni,de annak nagyobb az esélye,hogy nem létezik...Ez csak filmekben szerepel,nem igazából...Amúgy is,hogy tudna kijönni a tükörből egy szellem és kikaparni a szemed,amikor a szellemeknek asztrál testük van,szóval átlátszó lelkek,akkor hogyan tudnának hozzád érni,és kikaparni a szemed?Kicsit kéne gondolkodni,mielőtt hülye kérdéseket írogatsz ki....:/ Az álmodhoz annyit szólnék,hogy ez csak egy álom...Szerinted mások nem álmodnak rosszakat?De képzeld,hogy én tudnék ennél rosszabb és ijesztőbb álmot is mondani,de mégse írom ki GYK-ra,hogy ez mi volt.....:/
2013. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!