Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy tegnap sétáltam hazafelé a suliból, és egy csöves megszólított, hogy menjek oda hozzá. Én kb. 1 méterre odamentem, erre ő elkezdett beszélni, nem teljesen emléxek, csak erre: - A földönkívüliek inváziója hamarosan megkezdődik, készülj fel, gyermekem. Mindent elpusztítanak, káoszba taszítják a világot, meg kell szervezned az ellenállást, különben nincs remény a "retoidok" (ezt nem értettem tisztán) ellen.

Én megijedtem és elfutottam, de amikor hazaértem elgondolkodtam ezen. Ha tényleg eljönnek a földönkívüliek, tényleg én leszek a hős és harcolni fogunk? És ti is ellenálni fogtok?

lehet hogy nem az ezotériába kellett volna raknom, remélem nem baj.

11/F


2012. nov. 4. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"lehet hogy nem az ezotériába kellett volna raknom"

Bizony, bizony. Ezt a humor kategóriába kölött volna.

2012. nov. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
minek veszel komolyan egy alkoholista buta csövest, aki azt se tudja miről beszél, mert elitta az agyát?
2012. nov. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már az elején elrontottad ezt a történetet. Tegnap ugyanis nem volt iskola mivel őszi szünet van és azon belül is szombat volt. Tehát végképp nem lehettél az iskolában. Legközelebb próbálj meg hihetőbb történetet írni.
2012. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még ha igaz is lenne szerinted egy full KO csöves tudja miről beszél?

Mellesleg persze hogy ellenálnék jönnének tömegpusztító sugárfegyverekkel meg lézerágyúkkal énmeg kimennék csúzlival azt nesztek k@csögök lőném mindegyiket

2012. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz. Te leszel a hős vezérünk a loúk mellett, a reptoidok ellen.
2012. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Az történt, hogy tegnap sétáltam hazafelé a suliból"


Néha gondolkodhatnál mit írsz...

2012. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg a szüleid helyébe elgondolkodnék azon, hogy orvosi segítséget kérjek...
2012. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te szombaton minek voltál iskolában?:D

Már most bukásra állsz?

Meg persze hogy egy csöves fogja megmondani,hogy földönkívüliek fognak megtámadni minket?

11 évesen ti mit akarsz hősködni?Max lehugyozod őket!

Mit tennél azok ellen akik a fél világűrt betudják már járni?

Inkább máshova menny álmodozni,meg ha meglátsz egy csövest,inkább kerüld el!Ez egy jó tanács!

2012. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez kész... tegnap jöttél haza a suliból? :D Nem jött be a kamusztori :P


Amúgy meg nem te leszel a kiválasztott, hanem Loú Lóránt, az ösellenségem. Ö fog megmenteni minket a reptoidoktól a loú seregével... amíg el nem múlik a vész, mi is fegyverszünetet kötöttünk és segítek majd neki :)

2012. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyenge sztori..Plusz tegnap nem volt suli!De b@lfasz vagy..
2012. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!