Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ha egy ember hisz...

Szerintetek ha egy ember hisz Istenben, de úgy gondolja hogy vannak szellemek ez összeférhető?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy ugye ha meghalunk akkor vagy a Mennybe kerülünk vagy a pokolba elméletileg na most még van a purgatórium is, lehetséges hogy mi alatt a purgatóriumba vannak szellemként léteznek vagy egyáltalán hogyha Isten létezik akkor lehetnek szellemek. remélem érthető volt. köszönöm
2012. nov. 10. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen összefér a kettő, fent ki is fejtetted, miért.
2012. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen vallású vagy amúgy, de gondolom keresztény vagy. Általában a protestáns és neoprotestáns keresztények vannak nagyon a szellem dolog ellen. De ha nem vagy tagja egy egyháznak se, akkor aztán végképp abban hiszel, amiben jólesik.
2012. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zsizsik666 ***** válasza:
16%
Nem fér össze a kereszténységgel, le van írva a bibliában, hogy nem létezhetnek szellemek. Szerintük a sátán bigyói.
2012. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Antimod ***** válasza:

Amikor Jézus a vízen járt, a tanítványok megijedtek tőle, mert azt hitték, szellem. (A Bibliában van.)


Egyébként nem csak a keresztény istenkép létezik, és simán összeférhet a szellemekkel. Ők pedig ugyanúgy a természet részei, mint Isten, te vagy én, csak nekünk van testünk, míg nekik per pillanat nincsen. Az is egy létállapot, és ez is az, méghozzá teljesen természetes.

2012. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Élők törődjenek az élőkkel, a holtak a holtakkal.
2012. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Darky ***** válasza:
Az utolsonak telyesen igaza van!
2012. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Szellemek márpedig nem léteznek!!! Amikor éltem, sosem találkoztam velük.
2012. nov. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

PERSZE!!

pont azok hisznek a legjobban!

Aki azt mondja hogy nincs szellem az meg csak azért mödja mert még nem látott!

Én láttam, és be is sz*rtam rendesen..

2013. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a konzervatív tudósok miért utasítják el kapásból a szellemek létezését. Pedig azt mondják, hogy a jó tudósnak nyitottnak kell lennie. Igaz jó dolog nyitottnak lenni, de nem annyira, hogy mindent elhiggyünk!
2013. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, de ha egy ember nem hisz Istenben és hisz a szellemekben még az is összeférhető!
2013. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!