Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik ez a lény? (the rake)

Létezik ez a lény? (the rake)

Figyelt kérdés

egy amerikai "legenda" állítólag az interneten megjelenő adatok folyamatosan eltűnnek róla. Talán valami rosszul sikerült kísérlet lehet amiben embert és állatot próbálnak keresztezni, szabad fordításban írok a cikkről:


During the summer of 2003, events in the northeastern United States involving a strange, humanlike creature sparked brief local media interest before an apparent blackout was enacted. Little or no information was left intact, as most online and written accounts of the creature were mysteriously destroyed.


(szóval nagyjából arról van szó, hogy 2003 nyara óta keringenek róla történetek észak amerikában, egy emberszerű lény, a helyi médiából folyamatosan eltűntetik róla az információkat)


Egy család a Niagara vízeséstől jött haza, majd egy éjszaka, a hosszú vezetés után furcsa dolgokat tapasztaltak otthon. A házuk egyébként sokáig üresen állt.


Majd lefeküdtek aludni, hajnali 4 fele felkelt és azt hitte, hogy a férje kiment a wcre, ezért magára húzta a takarót, de a férje ott volt mellette (bocs a fordítás miatt kicsit zavaros s sztori) amire felkelt, ő gyorsan bocsánatot kért tőle. Ő ránézett majd hirtelen felrántotta a lábát az ágy széléről, olyan erővel, hogy majdnem lerúgta róla, majd megragadta és semmit sem szólt.


Miután fél pillanat múlva hozzászokott a szeme a sötéthez meglátta mi okozta ezt a különös reakciót. Az ágy lábánál tőlük elnézve ült egy meztelen férfinek, vagy hatalmas, szőrtelen kutyának vagy valami hasonlónak tűnő dolog. A testtartása felkavaró és természetellenes volt, mintha elütötte volna egy autó, vagy valami. Bizonyos okokból, én nem rémültem meg, csak az állapota miatt aggódtam. Ezen a ponton úgy éreztem, hogy segíteni kellene neki.


A férjem átkarolta a karját és a térdeit, és magzati pozícióba fektette és néha rámpillantott mielőtt visszatért volna a lényhez.


Majd egy sebes mozdulattal, a lény az ágy szélére rántotta őt, majd csapkodó mozgással gyorsan mászott végig az ágyon amíg kb egy karnyújtásnyira nem ért a férjem arcától.


A lény körülbelül 30 másodpercig teljesen néma volt (de valószínűleg 5, csak többnek tűnt) és csak nézte a férjem.


Majd a lény a kezét a térdére helyezte és kirohant a folyosóra a gyerekek szobája felé. Felsikoltottam, és a lámpakapcsolóhoz futottam, hogy megállítsam mielőtt bántaná a gyerekeimet, amikor elértem a folyosót, a fény elég volt ahhoz, hogy lássam ahogy görnyedve guggol körülbelül 10 méter távolságra megfordult és egyenesen rám nézett miközben vér borította. Felkapcsoltam a lámpám, és a lányomat láttam, Clara-t.


A lény futott le a lépcsőn, miközben a férjem és én rohantam, hogy segítsen a lányunkat. Ő nagyon súlyosan megsérült, és életében utonljára megszólalt. Azt mondta: "ő a Rake".


A sztori szerint végül kórházba vitték a lányt, ahol belehalt a sérüléseibe, és nagyon hamar elköltöztek a városból. Az interneten kutattak a történet után, és több házaspárnak is volt hasonló élménye a lénnyel Idahoi régióból.


Kutyaszerű emberféle alaknak írták le megtévesztően ártatlan tekintettel, hosszú körmökkel.


néhány rajz róla

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


több hasonló eset is kering róla az interneten. de folyamatosan tűnnek el az adatok.

[link]


Mi a véleményetek mi ez?



2012. aug. 21. 21:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
2012. aug. 21. 21:37
 2/62 anonim ***** válasza:
64%
Amiket linkeltél képeket, a fele bizonyítottan kamu, sőt, az egyik kép a Resistance 3 nevű igen csak frankó lövöldözős PS3 játékból lett kivéve.
2012. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Ezek csak fantáziarajzok a történetek alapján.
2012. aug. 21. 21:42
 4/62 anonim ***** válasza:
21%
Slenderman.
2012. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
33%
Kamu. Nyilván. Mint ahogy a jeti is.
2012. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 x) ***** válasza:
100%

Bakker... nem szoktam ilyenektől parázni de ettől most gyorsabban dobog a szívem :D Viszont a név tetszik. Rake..

Hát mindenesetre nem örülnék neki ha az én ágyamon is végigmászna... meg ezt a "Bizonyos okokból, én nem rémültem meg" dolgot nem értem. Én már attól paráznék hogy egy idegen van a házamban, nemhogy valami torzszülött. Akkor ő mégis hogy nem rémült meg?

A másik pedig.. miért nem nyírta ki a szülőket? Miért a kislányt? Ott lett volna az alkalma hogy míg alszanak ő szépen megvacsorázik. Még valami.. elég ideje volt kb 10-15 másodperc alatt hogy ilyen súlyosan megsebesítse a lányt? Szóval vannak furcsa részletek. Arra meg hogy miért tűnnek el róla az infók, nem találok választ. Például az ilyen oldalakról mint amit linkeltél könnyű letörölni.

Amúgy a chupacabra jutott róla eszembe, azt is kitaláltnak gondolták aztán kiderült hogy valóban vannak ilyen szőrtelen hibrid prérifarkasok. Ha jól tudom először a chupacabrát is génkísérletnek gondolták. Szóval akár a Rake is létezhet. Az nem biztos hogy lakásokba tör be kislányokat enni, de létezhet. (bár a képek közül egyik sem tűnik túl meggyőzőnek)

2012. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

Amúgy a chupacabra jutott róla eszembe, azt is kitaláltnak gondolták aztán kiderült hogy valóban vannak ilyen szőrtelen hibrid prérifarkasok.


Erről küldenél nekem valami linket?

2012. aug. 21. 22:03
 8/62 anonim ***** válasza:
65%
Nem, csak a loú létezik!
2012. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 x) ***** válasza:
100%

8. válaszoló: meg a veccő :D

Egyébként sajnos nem tudok linkelni, tv-ben láttam valamelyik tudományos csatornán. Az egész műsor ezzel foglalkozott. A legtöbb bejelentésnek utánajártak, de élő egyedet nem tudtak befogni. Viszont valaki elütött egy ijesztő, szőrtelen kutyaszerű lényt. Laborban bevizsgáltatták és úgy emlékszem DNS alapján leginkább a prérifarkasra hasonlított, de sok volt a szürke farkas gén is, így valami olyasmit állapítottak meg hogy a prérifarkas és a szürke farkas hibridje. Nem mondom hogy minden szava igaz de a képi meg a tudományos dolgok is rendben voltak.

2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 x) ***** válasza:
Egy pár képet azért találtam a műsorról. [link]
2012. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!