Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok? Léteznek vámpírok?

Mit gondoltok? Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nagyon megfognak a vámpírokkal kapcsolatos dolgok. Most nem a Twilight filmekre, meg ilyenekre gondolok, hanem hogy tényleg vannak e ilyen lények.
2012. dec. 5. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, hogy egymilliomodik alkalommal föltetted ezt a kérdést.
2012. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vannak!A legelterjedtebb faj a Vrykolakas,az agyat szívják el az emberektől,látom a tiedet is elszívták már...
2012. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, amikor a vámos elpirul.
2012. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha megfognak a vámpíros dolgok, de egy percre se felejtsd el, hogy ez mind csak az emberi fantázia szüleménye.


De lelkesítőnek:

[link]

A vérszívás egyébként nem egy nagy etvasz, még ők is képesek rá:

[link]

2012. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem a Twilight és hasonlóak miatt fognak meg ezek a dolgok, akkor bizonyára az iskolai biológia és természettudományi tanulmányaid miatt tört rád ez a vámpírosdi.
2012. dec. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16:50-re ott vagyok, hozz kolbászt én viszek gyertyát meg elemet...
2012. dec. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem léteznek, csak nem úgy ahogy a sok tini lány elgondolja...

Gondolj csak Romániára, ahol most is élnek vámpírvadászok.

Vagy Lilith-re....

2012. dec. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne gondolj Romániára, mert én idevalósi vagyok és egyetlen elmebeteg olténiai paraszton kívül még egy vámpírvadászról se hallottam, rejtélyes eltűnések sincsenek az országban (vagy nagyon ritkán) mielőtt bárki ezzel jönne.


Lilith meg csak legenda.

2012. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 7es se százas...Lilith meg vámpírvadászok...:D:D:D Sok mesét néznek egyesek.
2012. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lilith? Lilith mint vámpír? O.o Ez meg honnan jött? Tudtommal Lilith Ádám első felesége (Éva előtt) akit Ádám úgymond dobott x) mert Lilith nem akart engedelmeskedni Ádám akaratának. Ezért ő lett az első démon, és a középkorban őt okolták a bölcsőhalálért, ami akkoriban jóval gyakoribb volt. De mint vámpír speciel még nem hallottam róla.. O.o
2012. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!