Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondoltok? Léteznek vámpírok?

Mit gondoltok? Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nagyon megfognak a vámpírokkal kapcsolatos dolgok. Most nem a Twilight filmekre, meg ilyenekre gondolok, hanem hogy tényleg vannak e ilyen lények.
2012. dec. 5. 22:39
1 2
 11/14 tyrion97 válasza:
szerintem azért gondolják egyesek vámpírnak mert a True Bloodban ő a vámpírok istennője és ő is vámpír :D
2012. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat.:DDD Igazából csak kíváncsi voltam hogy fogtok oltogatni, meg hogy mekkora hülyének állítotok be. Én annak hiszek amit látok egyébként, és nem, vámpírt még nem láttam.:) Lehet vannak lehet nem.. ennyi.
2012. dec. 7. 19:32
 13/14 fairi1 ***** válasza:

Ezt a kérdést hetente felrakják, elég lenne utánakeresni.

Többség válasza: nincs

Pár ember sejtelmes választ ad

Mindig feltűnik aki poénkodva azt mondja ő vámpír vagy vmi zavaros ostobaságot elsüt kicsit ködösen.


Egész csak hit kérdés, ezt magadnak kell eldöntened:Hiszel bennük vagy nem.


Létük mellett nincs semmiféle bizonyíték, sőt inkább ellenérvek szólnak. Ez tény!

2012. dec. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Elena22 válasza:
és ez igy igaz:)
2013. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!