Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért olyan félelmetes slender...

Miért olyan félelmetes slenderman?

Figyelt kérdés

Én aztán MINDENTŐL tudok parázni, annak ellenére, hogy tisztában vagyok vele hogy az összes ilyen természetfeletti cucc kitaláció.

Viszont a slenderman-t valahogy egyátalán nem tartom ijesztőnek, és nem értem hogy miért pont tőle félnek a legtöbben ezek közül a lények közül.

Én csak annyit látok hogy egy öltönyös pasinak textil van a fején :D

Aki pont tőle fél, az leírnà nekem, hogy számára mi az ami félelmetes benne?


2012. dec. 6. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Slendermanben az az ijesztö, hogy sose mos fogat, se hajat, így nagyon büdös :S
2012. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha létezne és kitudja létezik-e akkor a következő lenne benne az ijesztő.: Tudod hogy nem létezik de mégis érzed közelségét,félsz tőle mert nem tudod holvan,sose látod de mégis tudod hogy követ,és ha elkap nem tudod mit várhatsz tőle hisz még senki sem mondta el mi történnik (ha létezne) olyan mint a halál...tudod hogy van de legalább kb tudod mikor következik be..slendernél az lenne ijesztő hogy fogalmad sincs mire,mikor számíthatsz..és mit tesz veled...(HA létezne) vagy ki tudja...vakasáblás
2012. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Maga Slenderman szerintem sem ijesztő, én csak a játéktól brunyálok be, amit róla készítettek. De asszem attól te is :D
2012. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 x girl válasza:
87%
Szerintem szlendiben az az ilyesztő hogy nincs arca. DE ha találkozol vele legalább tudod mondani neki hogy de pofátlan vagy. XD
2012. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Shadow T ***** válasza:
100%
Azért félelmetes mert nem csinál semmit csak néz nem siet játszik veled bármit csinálsz ő ijesztő nyugodtsággal követ tudod, hogy nem jelentesz kihívást és ezt ő is tudja ha egyszer megjelenik már nem tudod kiverni a fejedből mire elkap szinte halott vagy előlle nincs menekvés egy pillanat alatt beférkőzik a fejedbe csak ezért félelmetes
2012. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Egy csomó hátborzongató sztori van róla és mivel hasonlít az emberekre, mindenki beeszi, hogy létezik. Ennyi.
2013. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a félelmetes benne,legalábbis a játékban,hogy este van,vannak háttérzenék(amiket nagyon utálok/utálunk),váratlanul bukkan elő,és akkor egy rémisztő hang jön.A valóságban meg azok félnek,akik ismerik a történetét(történeteit).
2013. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én szerintem a slendermanben az az ijesztő, hogy gyerekeket rabol és öl.( én nem félek egy ilyen fogpiszkálónyi vastag embertől)
2014. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 wasabi159 válasza:
100%
Igazából nem maga slenderman a félelmetes hiszen ugyan ki félne egy maszkos öltönyös csávótól? Inkább a paranoid viselkedés miatt félnek tőle az emberek. Slenderman inkább arra megy hogy az áldozatai már szinte könyörögjenek hogy ölje meg őket. Akit ő kiszemel az állítólag soha nem lesz utána egyedül folyton maga mögé néz és soha nem tud lenyugodni ami egy idő után biztosan mocskosul szar. Sokak szerint arctolvaj vagy gyerek tolvaj igazából mivel ez csak fikció így soha nem tudhatjuk meg hogy mi is ő általában a gyerekek félnek tőle de az enyhén erőseb képzelőerejű emberek vagy a pszichológiai betegségben szenvedő betegek félnek tőlük a legjobban ha te egyik sem vagy akkor nincs miért félned!
2015. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg azt is tudod neki hogy micsoda egy szemtelen alak vagy


Az benne az ijeszto hogy ha elkap akkor elvileg véged és a rola irt akár kitalácio akár nem torik ijesztőek

Vol egy kerdes rola

Egy kommentelo leveleket irt es higy volt egy no aki latta az agyanal es megolte a gyereket.


Egyebkent fogalmam sincsen miert de én nagyon birkm ezt a slendermant

Ne kérdezzétek mer de nagyon birom

A róla keszult viccekben kezdtem el birni

2020. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!