Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Marble Hornets csinálja még a...

Marble Hornets csinálja még a videókat vagy már vége van, és él még egyáltalán?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. csinálja, 3 hete rakott fel egy újabbat.

2. él, mivel kamu az egész.

2012. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy kamu de biztos tök jó a sorozatja...am köszi :D
2012. dec. 15. 13:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Vége van, és él. Amerikában kiadták dvd-n is a sorozatot, jól keres vele a srác.
2012. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: nincs vége :D
2012. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
xD
2012. dec. 15. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:
akkor a marble hornet nem is igazi? de ettől még nem nyugodhatunk meg! lehet hogy él slenderman!
2013. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tuti hogy él. K rva nyomós bizonyítékok vannak rá, és arról is hogy miért kamu az hogy kamu... amúgy egy magyar ember már foglalkozik vele régebben, de egy blogban pont most ír róla és kutat is utána. Volt egy másik freeblogos srác is de arról nem tudok már semmit.


[link]


Ez meg magyarázza miért létezik Slenderman: [link] /-slenderman/tenyek-es-bizonyitekok-slenderman

2013. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Először is nem megmagyarázza, hanem felvázol egy elméletet, miszerint bizonyos szempontok alapján logikus lehet a létezése. Másodszor pedig: ha ez a valami nem akarja, hogy rá gondoljunk, és ha mégis rendszeresen megtesszük, eljön értünk, akkor minek készültek el ezek a cikkek? A cikkíró azt akarja, hogy elkapjon minket? Miféle logika ez?
2013. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A cikkíró nem azt akarja hogy elvigyen bárkit is. Tudtam neki küldeni egy e-mailt (de tegnap költözött át hajnalban a blogspotra és ott tudtam írni neki üzenetet nyílvánossá tett egy erre létrehozott címet) és azt mondta azért nyitotta a blogot mert érzi hogy baj van és a barátnője is érzi akivel kutatnak utána, és nem akarja hogy ha történik vele valami értetlenül álljanak az eset előtt.
2013. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Értem. Izgalmas kis mese egyébként, nem értem, miért nem csinálnak már egy slenderman filmet.


De hogy megnyugtassak mindenkit: ha jól értelmezem, a szkeptikusok nincsenek akkora veszélyben, mint a hívők :D

2013. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!