Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán, ültem az ágyban és olvastam. Ablak, ajtó zárva. A semmiből, egy kék színű köd féleség jelent meg, és közeledett az ágy felé. Majd mintha porszívó szívná, hátrált, eltűnt, és percekkel később ismétlődött ugyan ez. Mi lehetett ez?

2012. dec. 16. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
no
2012. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Jövő héten meglátjátok.
2012. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és akkor a felbukkanó kék köd?
2012. dec. 16. 16:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Megmondom mit lattal: felbukkano kek kodot. Nem tudom hogy asszocialtal ebbol a szellemekre.
2012. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Máskor ne olvassa olyan mereven és nem jön a kék köd.
2012. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Káprázott a szemed az olvasástól. Ennyi.
2012. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem léteznek.

lehet hogy szellem volt de elég kicsi rá az esély.a szellemek akkor jelennek meg ha közölni szeretnének valamit veled, vagy valami üzenetet akartak közölni veled.

halt meg valakid mostanában aki akart veled még valamit közölni a halála előtt?

ha nem akkor szerintem nem szellem volt.ha igen akkor az ismerősöd szelleme volt.

2012. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is szoktam ilyet látni .

Mint ahogy előttem is írták a merev olvasás miatt ilyen kék köd szerű dolgot "láttál" az nem a valóságvolt csak az agyad csinálta meg minden.

2012. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
lehetett mert léteznek..Ha megismétlődött akkor beszélgetést kellett volna kezdeményezni vele.lehet hogy csak egy kis társaságra vágyott,te meg csak ültél és bámészkodál.azt is hihette hogy néma vagy.kezdeményezőnek kell lenni máskor.
2012. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!