Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek szellemek...

Szerintetek léteznek szellemek? Vannak hozzá torténeteitek is?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon hittem a szellemekben, de már tobb mint 1 éve napról napra ijesztobb dolgok torténnek velem! Eloszor csak ajtó nyitódások meg záródások,konkrétan megfordult a kulcs a zárban úgy hogy néztem, aztán már az ablakok is meg a szekrények is kinyitódtak maguktól! Aztán valamelyik este már az éjj kozepén bekapcsolódik magától max hangon a TV! érnyékokat látok és kerul-fordul megmozdul magától a szék,az aztal , stb...

Ha nem hisztek bennuk és nem torténtek veletek ilyen dolgok ne írjatok hulyeségeket!! Koszii



2012. nov. 10. 14:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem halloween alkalmából megszívatott valamelyik ismerősöd.
2012. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Bárcsak ne lennének szellemek, de sajnos vannak.
2012. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Na ha ezek vannak akkor 1 videót is dobj fel mert ezt NEM HISZEM EL..vagy be drogoztad magad és haluztál vagy fáradt voltál és haluztál vagy álmodtad és azt hitted megtörtént. ;)
2012. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Casper
2012. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
67%
én is szeretnék videót látni.xd
2012. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Zsizsik666 ***** válasza:
92%

Hívj valakit. Mi csoportosan láttuk, szerencsére sosem egyedül eleinte. meg is zakkantam volna, bár ennél jobban, kitudja lehet-e valaki zakkantabb. xD

Voltak történetek, nem annyira publikus. Én sem hiszem el, ha nem látom, mástól sem várom el, hogy nem látja, és elhigyje.

Tehát valakivel aludj együtt, és nézzétek meg, akkor ő tapasztal-e hasonlókat. Nem is rossz ötlet a videó. De ha már több, mint 1 éve van ez, fel lehetne venni:D

Eddig ez miért nem jutott eszedbe?:S

2012. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Azért nem jutott eszébe, mert kamu. Amúgy már felvette volna, ha igazat mondana.
2012. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%

Amikor velem történt, olyan gyorsan történt, hogy nem lehetett volna levideózni, pláne hogy abszolút nem számítottam rá.

ahol gyakoribbak az ilyen események, ott persze meg lehetne próbálni a videót, de nem sok értelme van, úgyis azt mondanák rá, hogy fake.

2012. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Ha akadozna a film, akkor itt egy másik link:

[link]


Vagy itt:

[link]

2012. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!