Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek ellen milyen varázsl...

Szellemek ellen milyen varázslattal tok védekezni tárgy nélkül? Pl só, füstölö

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 11:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
Biztos voltam benne, hogy ma is megérkezik az aktuális biblia magyarázat.
2012. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
szellemek létezésének kicsi a valószínűsége,általában a babonára fogékonyak látnak szellemeket,sétálj végig pucéran az utcán és fogadok hogy eltűnnek a szellemek mert nem ezzel fogsz foglalkozni ezután
2012. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
A felelmedet kell megszuntetned, ez lesz az igazi vedelem is, hiszen sozhatod, fustolheted az otthonodat, ha kozben remegsz a felelemtol pl. hasonloan a varazslatok, amikor ritualekat vegzel, de meg a felelem, szorongas mindig jelen van, tehat ezt kell megszuntetned, az arto gondolatokat kell kiirtanod! LEhet imadkoznod is, amikor elfogadod a TERemto Atyat, imadkozol rendszeresen, igy mar az elmed befogadta ezt, s bizni fogsz abban, hogy vedett vagy, hiszen a TEremto ATya teged megved a gonosz szellemektol pl.
2012. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 FallenAngelCastiel ***** válasza:
0%
A só a legjobb megoldás... A füstölő csak legenda. Esetleg szenteltvíz.
2012. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
Le kell vizelned a szellemet.
2012. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

Nah újjabb isten hívõ gyökêr....

Nem értem hogy az ilyen ostobáknak miért kell bele ütni az orrukat mindenbe.....

Az egész isten egy kitaláció,humbug,nem létezõ dolog!Miért nem fogják fel az emberek hogy isten nem létezik?!?!

2012. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 13:21


akkor nem kell küldeni, hamarosan megfog ;)

2012. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jó is lenne :) Örülnék neki, ha végre látnék egy szellemet :D
2012. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha valaki látna egy szellemet, ugyan fotózza már le valami korszerű technikával, és tegye ki mondjuk a Youtube-ra!

Vagy a képzeleteinket nem lehet fényképezni?

2012. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én ha látok biztos fogom majd a mobilom :D Ha nem lesz semmi a képen, akkor tudom, hogy diliházba kell mennem legalább... D:
2012. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!