Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek ellen milyen varázsl...

Szellemek ellen milyen varázslattal tok védekezni tárgy nélkül? Pl só, füstölö

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 11:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Loú, nem kell menned, már benne vagyunk. Az OPNI-ápoltak mind itt gyülekeznek.
2012. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 loneredwolf válasza:
Aki azt írta térj meg annak igaza van! Bár még csakegy 12 éves fiú vagyok,mióta én is megtértem nem félek semmitől, nem ér semmi baj. Egyszer egy férfi ordibált velem,meg is akart ütni, utánna annyit mondott: Eridj nem kellet volna téged bántanom.
2012. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát még mindig nem jött meg az a szellem, amit az egyik válaszoló ígért, hogy küld nekem... :(
2012. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

szellem vagy lélek. végül is ugyan az. csak a bolond hiszi azt ,hogy nincsenek. akik hirtelen halált halnak nem mind tudja ,hogy meghalt. ès azok minden nap át élik a halálukat,

de vannak tisztán látók és médiumok. akiknél generációról generációra öröklődik "adottság". Majom elmélet ,hogy a majmoktól származunk egy baromság mert akkor jön a kérdés a többi majom miért nem fejődik tovább valami emberhez hasonló példánnyá. egy Isten hit ez csak az európaiaknál van. Minden más vallás elfogadja a reinkarnációt, a szellemeket stb.... Úgy bár boszorkányság miatt is kik gyilkoltak a keresztények. kik mentek kardal hitet téríteni a keresztények. ha meghalunk és el rebegjen a pap pár sort ami ugyse ment meg bennük akkor is több 10 ezreket fűzetsz. Milyen vallás az ahol fizetni kell. és Isten mindent meg bocsájt a gyilkosnak is a tolvajnak is meg annak is aki csak káromkodik. az Ego az ami nem engedi látni az ami nem kézzel fogható. A levegőbe is hiszel és tudod ,hogy van pedig azt se látod és nem kézzel fogható.

2013. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!