Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti féltek az olyan emberektől...

Ti féltek az olyan emberektől akik mindenféle szellemeket, alakokat, természetfeletti lényeket látnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 12:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ő látja, én mitől féljek? Majd akkor kezdek félni, ha már én is látom! :)
2012. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
nem, az ilyen embereknek a diliházban lenne a helyük.
2012. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem.Max ha azt mondja hogy van egy a közelemben...brr :S
2012. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Ha az alkohol, és a gomba rossz gyomorba kerül, szörnyű dolgokra képes ám... :D

A reptoid-krixkrax invázió óta csak kacagok a mindenféle kitalált lényeken :D

2012. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
nem állnék szóba ilyennel, van sok ember körülöttem, nem pont az idiótákkal barátkoznék
2012. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább kíváncsi vagyok arra mit lát
2012. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
egyszer szívtam haskát de ugy jó telibe elég is volt,láttam igen sokmindent..... :) Akkor tanultam meg mi a pánikroham,azóta ha utánam hajigálnák se kéne, a volt férjem szíjjta erösen cigi helyett is,igen sokmindent látott de nem féltem töle :)! Inkább öt féltettem hogy egyszer diliházba kerül,lehet azóta ott van! Talán ha elterjedne ujra a törvény hogy égessék el a boszokányokat nem idétlenkednének ezek a dilinyósok mindenfelé még a tv-ben is a hülyeségeikkel. Tulajdonképpen ha belegondolunk van alapja ennek a kérdésnek....igen félj tölük mert az ilyenek skizofrén bolondok,azok meg sosem tudni mire képesek! hihihihi mókás :)
2012. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Én magam nem félek, de a gyerekeimet nem bíznám ilyen emberre soha. Nagyobb az esélye, hogy az illető egyszerűen dilis, minthogy tényleg létezzenek - idézlek - "szellemek, alakok, természetfeletti lények".
2012. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%
hát ha baltával a kezükben rohannak felém őrülten, akkor megszeppenek kissé
2012. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Félnem kellene a kétéves gyerekmtől? :@)

Amióta új lakásba költöztünk (egy éves volt akkor) mutogat a lakás különböző helyein egy bizonyos "manó"-t. Amióta már jobban beszél a gyerek, azóta elmondta, hogy szürke színű, kígyó alakú, szőrös valamit lát. Nos, próbáltam poénra venni a dolgot, meg nem törődni vele, hátha elfelejti, de nem. Lassan másfél éve mutogatja a "manót". Ráadásul azt mondta, hogy fél tőle. Nos? Akár hiszek a szellemekben, akár nem, ezt nem tudom teljesen figyelmen kívül hagyni...

Mellesleg én sem bíznám olyan emberre a gyerekem, aki nőfelnőtt fejjel mindenféle szörnyeket lát. Az nem normális dolog.

2012. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!